Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sárkány kincse kétoldalas vörösréz labradorit medál/ nyaklánc

Sárkány kincse kétoldalas vörösréz labradorit medál/ nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Sárkány kincse. A medálban meghagytam azt a nyers erőt, ami a sárknyoké. Misztikus, kétoldalas medált készítettem. Labradoritot foglaltam be hengerelt és mintázott fűrészelt vörösréz "sárkányba" .Unisex ékszer. Viaszolt szálon szállítom.Kérésre valódi vörösréz láncra teszem ( +500 Ft 50 cm-ig).
A vörösréz nemesfém, nikkelmentes, nem allergizál.

Sárkány kincse kétoldalas vörösréz labradorit medál/ nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: remete
késztermék, azonnal szállítható
anyag

saját alapanyag

színek

ajándék nekik

termékkód
2952814

feltöltve
2017. október 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sárkány kincse kétoldalas vörösréz labradorit medál/ nyaklánc szállítása

Termékeimet, jól becsomagolom, így azok szállítás közben nem sérülhetnek meg. Csak hibátlan nem hordott ékszert cserélek ki 14 naptári napon belül. A visszáru postázási költsége a vevőt terheli.
Ékszert visszavenni és visszafizetni csak az ékszer visszaérkezte után tudok, ha azt tökéletes, hordatlan állapotban kapom meg a számlával együtt.Ez esetben a vevő fizeti a postaköltséget.Az ezüstözött ékszerek idővel lekopnak ha a legjobb anyagot használom akkor is.Ne várjuk el hogy ezüstként viselkedjen hiszen csak bevonatos.A posta elvesztése esetén garanciát csak akkor tudok vállalni ha a termék értékbiztosítással volt feladva (1300Ft) és a vásárló közreműködő volt.19000 Ft feletti ékszer vásárlásánál a postát én állom.
Az ezüstözött láncok ajándékok a medálokhoz. Ezért ezekért az egyszerű láncokért garanciát nem tudok vállalni.3-6 hónap alatt lekopik. Ajánlom mindenkinek hogy saját valódi ezüst láncát használja hosszabb távon. A vörösréz ill. sárgaréz láncokat készítőtől vásárolom és magam szerelékezem. Azokra garanciát vállalok.A színezett, festett köveket nem én állítom elő, kereskedőtől vásárolom, ezekre garanciát vállalni nem tudok, hiszem mechanikai/kémiai/vegyi és hőhatásoknak nem egyformán állnak ellen. ( Még a gyémánt is elégethető:))
Bár fotóimat próbálom minél valóság hűbben prezentálni, a monitorok eltérés miatt a színek megjelenítésében lehetnek különbségek. A képen nagyobbnak tűnhet az ékszer a valóságosnál, mivel közelről fotózom őket az apró részletek miatt. Kérlek a leírt méreteket vedd figyelembe.A SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM MEGOLDHATÓ.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 450 Ft 570 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 570 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 590 Ft

Sárkány kincse kétoldalas vörösréz labradorit medál/ nyaklánc alkotója: remete

remete Ildikó vagyok , üdvözöllek kedves Érdeklődő!

Mindig is szerettem alkotni, egyedi dolgokat létrehozni.
Szeretem a selymet.Hálás anyag.
Gyerekkorom óta hobbim az ékszerkészítés. Mostanában főleg gyöngyökből, drótból , süthető gyurmából, bőrből és textilből készítek ékszereket, használati tárgyakat a magam - és remélem mások örömére is. Jelenleg ÖTVÖSNEK tanulok,remélem így még tökéletesebb alkotásokat tudok majd létrehozni.

Szeretem a színeket, formákat. Saját tervezésű ékszereket és selymeket, találsz a boltomban. Remélem olyan örömmel viseli majd mindenki az általam alkotott tárgyakat, mint amilyen örömmel és gonddal készítettem el őket.

Bár fotóimat próbálom minél valóság hűbben prezentálni, a monitorok eltérései miatt a színek megjelenítésében lehetnek különbségek. Ha nem vagy biztos valamiben, kérdezz bátran, örömmel válaszolok! :)
4500 Ft vásárlási érték felett ékszereimet ajándék dobozkába rakom.
Így akár azonnal átadható,ha ajándéknak szánod.
Nem kell külön a csomagolgatással bíbelődni 10 000 Ft feletti ékszer vásárlásnál a postát én állom.

Ha valami mást szeretnél és gondolod,hogy eltudom készíteni, nyugodtan keress meg belső üzenetben.

Az tárgyakat ajánlottan küldöm, a megadott postaköltség belföldi postázásra vonatkozik. A külföldi postaköltséget belső üzenetben tudjuk megbeszélni.

Köszönöm hogy benéztél! :)

A megadott postázási költségek magyarországi cím esetén érvényesek.
Aki több ékszert vásárol, csak csökkentett postázást fizet.
Termékeimet, jól becsomagolom, így azok szállítás közben nem sérülhetnek meg. Csak hibátlan nem hordott ékszert cserélek ki 14 napon belül. A visszáru postázási költsége a vevőt terheli.
Ékszert visszavenni és visszafizetni csak az ékszer visszaérkezte után tudok, ha azt tökéletes, hordatlan állapotban kapom meg a számlával együtt.Ez esetben a vevő fizeti a postaköltséget.
FONTOS ! A bolti láncokért nem tudok felelősséget vállalni. Csak a saját készítésű kézi láncaimért vagy a valódi rézként jelzett láncaimnál. Ez különösen igaz az olcsó (2000 Ft alatti) árfekvésű termékeknél. Nyilvánvaló,hogy 1 bizsu nem vetekedhet a nemesfémmel.
Mindig jelzem ha saját készítésű vagy valódi rézlánccal forgalmazom a terméket.

Köszönöm.

Személyes átvétel : 15 ezer Ft feletti vásárlás esetén, Debrecen belvárosa.

Jó nézelődést a boltocskámban! :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek