Dundi hungarocell szívecskét csokibarna akrilfestékkel lealapoztam és teleragasztgattam kávészemekkel. Ha szeretsz valakit, aki szeret...

képzőművész termék, készítette: zoldeszti
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: hungarocell szív, kávé, piros szaténszalag, akrilfesték
technika: mindenmás, virágkötés

Kávé szív

Kávé szív leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Dundi hungarocell szívecskét csokibarna akrilfestékkel lealapoztam és teleragasztgattam kávészemekkel.

Ha szeretsz valakit, aki szereti a kávét... :)

(Nem lakkoztam, intenzíven illatozik, mert "frissen" készítem.)

Akasztható ablakba, kilincsre, lámpára, a konyhába a merőkanál mellé...

Szalag nélkül, vagy más színű szalaggal is kérheted!

Szélessége 9 cm, magassága 9,5 cm.

Személyes átvétel Budapesten lehetséges a XVIII., X. és II. kerület egy-egy előre megadott helyszínén.

Kávé szív jellemzői

képzőművész termék, készítette: zoldeszti

színek

termékkód
3354165

feltöltve
2019. február 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kávé szív szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 550 Ft 1 780 Ft
Posta csomagautomata 900 Ft 900 Ft

Kávé szív alkotója: zoldeszti

zoldeszti
Isten hozott!

Főállásban feleség és kisgyermekes anyuka vagyok, de a családomon kívül is minden érdekel és lenyűgöz, ami csak él.
Ezért gyógyszerészként gyógynövényekkel foglalkozom, hobbivirágkötőként pedig nem csak "gyógy"növényekkel.
Ezek határozzák meg kézműves munkámat is: a természet (különösen a termések :)) szeretete, és a teremtett világ sokszínűségére való rácsodálkozás.

A folyamatos ötletelés, álmodozás, az új dolgok kitalálása, felfedezése, kipróbálása őriz meg lendületben, de ezt a korábbi, a hagyományos, a klasszikus, a "biztonságosan unalmas" dolgok tartják békés egyensúlyban.

A kirándulásokról hazahordott rengeteg termés az igazi zöldesztis alap :), ami mellé mindenféle egyebet is vásárolok és összegyűjtök. Ha a családi időbeosztás lehetővé teszi, akkor pedig alkotok.
Kikapcsol és szórakoztat az aprólékos munka, nekem békét és feltöltődést jelent, ha így megvalósíthatom "kitalálmányaimat", másnak remélem ajándékot, örömet, vagy ötletet ad.

eszti

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: