Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bevásárló szatyor

Bevásárló szatyor leírása

késztermék, azonnal szállítható

Használt farmerokból készült cipzáras bevásárlószatyor.Pamutvászonnal bélelt,2 zsebe van.Alja merevített.

Bevásárló szatyor jellemzői

kézműves termék, készítette: Gombolom
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3241166

feltöltve
2018. október 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bevásárló szatyor szállítása

2017 januártól MPL futárral tudom küldeni termékeimet.Ez nyomon követhető.Ha aznap délig a rendelést megkapom egy készleten lévő termékből,akár már másnap kézhez vehető a kiválasztott termékem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 066 Ft 1 066 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 800 Ft 1 800 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 300 Ft 1 300 Ft
Postán maradó(értesítés nélküli) előre fizetéssel 700 Ft 800 Ft
Postán maradó előre fizetéssel ,sürgősségivel 800 Ft 900 Ft

Bevásárló szatyor alkotója: Gombolom

Gombolom Kedves Látogató!

Üdvözöllek a boltomban.Ruhaipari technikusként végezetem több mint 20 éve.
Varrodában dolgoztam mind végig.Amit nagyon szerettem.Sok tapasztalatot szereztem, de a 2.gyermekem születése után mégis úgy döntöttem,hogy vállalkozóként folytatom tovább.A meskára egyik kedves barátnőm (+) unszolására 2014 okt.23-án kezdtem el táskákat és egyéb apróságokat készíteni.Szeretem a kihívásokat.
Minden kérdésre válaszolok.Érdeklődjetek,mert sok anyagom van készleten,nem csak az ami itt van fenn.Tudok változtatni méreten,formán,színen,anyagon.
Személyes átvételre Boldogon van lehetőség.Korábbi egyeztetés esetén szóba jöhet,Hatvan,Gyöngyös,Jászberény,Jászfényszaru is.

Minden terméket buborékos borítékban adok fel a postán.
Többen is kérdezték mit jelent a postán maradó?
Feladom ajánlott levélként a terméket és ez a boríték a számomra megadott helység postájára utazik és az ott is marad,addig amíg el nem viszi a vásárló.Nincs értesítés. Ehhez mostantól minden esetben egy ellenőrző számot adok.(Pl.:RL:301600007457)Ez a szám nyomon követhető,így nem kell fölöslegesen minden nap bemenni a postára,hanem MPL honlapján megnézhető,hol tart éppen a csomag.
Kelt.2017.nov.19.-én.

Gyűjtöm a +értékeléseket.

Köszönöm,hogy benéztél!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: