Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pasztell kockás tarisznya

Pasztell kockás tarisznya leírása

késztermék, azonnal szállítható

Az egyszerűség és könnyebbség hívta életre ezeket a táskáimat, próbáld ki te is!
Tarisznyaszerű átvetős táskák, kényelmes széles pántjuk van és három részre osztott belsőjük. Elnyelnek mindent, ami szükséges egy csapat gyerekkel, iskolábamenet, kirándulni vagy munkába, mégis hamar kéznél vannak a holmik. Erősek, mivel különlegesen egybeszabva készítem, nem külön részekből áll.
És nem kell lemondanunk a színekről és apró kedves részletekről sem, ezek közt is találunk az aktuális öltözetünkhöz illőt, csipkével, virággal, kockákkal, ki hogy szereti :) Nézz körül a boltomban, keresd meg a hozzád legközelebb állót, vagy írj, milyen tetszene és elkészítem!

38x35 cm
Három részre tagolt belsővel
Vállpántja 100 cm hosszú

Pasztell kockás tarisznya jellemzői

kézműves termék, készítette: kiseri
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3153056

feltöltve
2018. június 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pasztell kockás tarisznya szállítása

A készleten lévő termékeket fizetés után azonnal postázom, így 1-3 napon belül megérkezik hozzád. Ha egyedi megrendelésed van, természetesen várnod kell, míg elkészítem neked, ám ezt úgyis megbeszéljük a tervezés során.
Fizetni előreutalással vagy postai utánvéttel tudsz. Az adatokat belső üzenetben egyeztetjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 940 Ft 1 940 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
Futár postapontra előrefizetéssel 1 090 Ft 1 090 Ft

Pasztell kockás tarisznya alkotója: kiseri

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: