Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Székely festékes szőnyeg, ágytakaró, falvédő, párnahuzat

Székely festékes szőnyeg, ágytakaró, falvédő, párnahuzat leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Hagyományőrző székely festékes szőnyegek, ágytakarók, falvédők, párnahuzatok rendelhetők.

A szőttesek gyapjú fonalból készülnek, egyedi mintázással, a megrendelő saját stílusához, igényeihez alakítva. A megrendelő külön kérésére a felhasznált fonalak lehetnek kizárólag növényekkel festett gyapjúszálak.

Árak:
A szőttesek ára mintázottságuktól függ, egy bordűrös ágytakaró és egy gazdagon díszített, telemintás szőttes ára nagyban eltér egymástól. Az itt szereplő árak csupán tájékozató jellegűek, egy négyzetméterre vonatkoznak, a megrendelő által választott gyapjúfonal árát nem tartalmazzák.
Bordűrös ágytakaró: 28 000 Ft/négyzetmétertől.
Tele mintás szőttes: 44 000 Ft/négyzetmétertől.
Egyszerű, csíkozással díszített szőnyeg: 12 000 Ft/négyzetmétertől.

Székely festékes szőnyeg, ágytakaró, falvédő, párnahuzat jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
2959093

feltöltve
2017. október 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Székely festékes szőnyeg, ágytakaró, falvédő, párnahuzat szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Székely festékes szőnyeg, ágytakaró, falvédő, párnahuzat alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek