Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bíbor alkonyat - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg

Bíbor alkonyat - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg leírása

késztermék, azonnal szállítható

Az alkonyi táj ezer árnyalatában pompázó szőnyeg. Egyedi darab, saját tervezésű kéziszőttes.

Alapanyaga ványolt gyapjú fonal, amely az egyik legvastagabb szövős alapanyag. A belőle készült szőnyeg finom, meleg, puha tapintású, mégis erős, tartása van. Mindezen jó tulajdonságai mellett hosszú az élettartama.

Nappaliba, hálószobába, esetleg otthoni jóga gyakorlásra, relaxációhoz, meditációhoz ajánlom.

A ványolt gyapjú fonalat maradék gyapjúkból készítik, egy erős fonalszálra (magfonalra) nemezelik rá a maradék gyapjút, ezért egy-egy színből csak kevés mennyiség áll rendelkezésre. A szőnyeg mintázatát a különféle színű fonalak váltogatása, csíkozása adja.

Ez a szőnyeg 11, különböző árnyalatú vörösesbarna, sárga, narancs, szürke ványoltgyajú fonalból készült. A szőnyeg két végére barna-vörösesbarna színű merinó gyapjúból szőttem lábat, a lemenő nap sugarainak motívumaival, majd barna felvetőfonallal rojtoztam.

A ványolt gyapjúból készült szőnyegek nem moshatók mosógépben: csak porszívózással, porolással tisztíthatók.

A szőnyeg általános adatai:
- mérete: 82×223 cm (rojtok nélkül);
- vastagsága: 1,2 cm;
- súlya: 4,6 kg;
- anyaga: 100% ványolt gyapjú és pamut felvető.

Bíbor alkonyat - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2862341

feltöltve
2017. július 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bíbor alkonyat - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft

Bíbor alkonyat - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek