Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vörös Rózsa - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg

Vörös Rózsa - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg leírása

késztermék, azonnal szállítható

A vörös rózsa ragyogó piros árnyalataiban készült szőttes. Egyedi darab, saját tervezésű kéziszőttes.

Alapanyaga ványolt gyapjú fonal, amely az egyik legvastagabb szövős alapanyag. A belőle készült szőnyeg finom, meleg, puha tapintású, mégis erős, tartása van. Mindezen jó tulajdonságai mellett hosszú az élettartama.

Nappaliba, hálószobába, esetleg otthoni jóga gyakorlásra, relaxációhoz, meditációhoz ajánlom.

A ványolt gyapjú fonalat maradék gyapjúkból készítik, egy erős fonalszálra (magfonalra) nemezelik rá a maradék gyapjút, ezért egy-egy színből csak kevés mennyiség áll rendelkezésre. A szőnyeg mintázatát a különféle színű fonalak váltogatása, csíkozása adja.

Ez a szőnyeg 19, különböző árnyalatú piros, és fehér ványoltgyajú fonalból készült. A szőnyeg két végére lilás-bordó színű merinó gyapjúból szőttem lábat, boundweave technikával, rózsa motívumokkal.

A ványolt gyapjúból készült szőnyegek nem moshatók mosógépben: csak porszívózással, porolással tisztíthatók.

A szőnyeg általános adatai:
- mérete: 80×224 cm;
- vastagsága: 1,2 cm;
- súlya: 4,6 kg;
- anyaga: 100% ványolt gyapjú és pamut felvető.

Vörös Rózsa - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2862342

feltöltve
2017. július 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vörös Rózsa - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft

Vörös Rózsa - Nagyon vastag, meleg és puha ványolt gyapjú szőnyeg alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek