A nyaklánc elkészítésekor damilra fűztem fel különféle gyöngyöket: cseh kásagyöngy, fehér színű tekla üveggyöngy, kék és rózsaszín már...

Színes márványos nyaklánc

Színes márványos nyaklánc leírása

A nyaklánc elkészítésekor damilra fűztem fel különféle gyöngyöket: cseh kásagyöngy, fehér színű tekla üveggyöngy, kék és rózsaszín márványos hatású üveggyöngy.
A nyaklánc egyszerű, de a márványos színek igazán bohókássá és egyedivé teszik.

A nyaklánc körmérete: 51 cm.

Színes márványos nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: gyorgyi24

jellemző

termékkód
2764466

feltöltve
2017. március 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színes márványos nyaklánc szállítása

Szállítás: A termék személyes átvételére is lehetőséget biztosítok, amely csak Szekszárdon lehetséges előre egyeztetett időpontban korlátozottan (hétköznap késő délutánonként, illetve hétvégén).
Postai küldemény esetében a termékeket minden esetben légpárnás borítékban küldöm a vásárlónak.

Garancia: Természetesen bármilyen probléma adódik a megküldött ékszerekkel kapcsolatban biztosítom azok megjavítását. A javítás díjmentes (fűzőszál szakadás, alkatrész probléma esetében), csupán a postai költséget kell kifizetni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 235 Ft 235 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 525 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 590 Ft
Posta csomagautomata előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft

Színes márványos nyaklánc alkotója: gyorgyi24

gyorgyi24
Minden kedves látogatót üdvözlök az oldalamon!

Már kislánykorom óta kedvelem a kézműves tevékenységeket, de leginkább mindig is a gyöngyfűzés érdekelt. Hosszú szünet után, körülbelül 2 éve kezdtem el ismét komolyabban foglalkozni gyöngyből készült ékszerek készítésével, amelyeket kezdetben rokonaimnak, barátaimnak, ismerőseimnek készítettem el. A visszajelzések nagyon pozitívak voltak számomra, sokszor további megrendelésekkel kerestek meg, amelyet rövid időn belül mindig teljesítettem/ teljesítek is.
Leginkább nyakláncok, fülbevalók, karkötők készítésével foglalkozok, de néha nagyon mutatós gyűrűket is fűzök.
Az ékszereim egyediek, mutatósak, viselőjét csinossá varázsolják.

Ha Te is szeretnél egy szép általam készített ékszert viselni, kérlek nézz körül a termékeim között és válogass! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek