Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Napkő-Citrin lánc "Fényhozó 1"

Napkő-Citrin lánc "Fényhozó 1" leírása

késztermék, azonnal szállítható

Lánc féldrágakő angyalka medállal.
A lánc nem nyitható, hossza cm. Az angyalka cm.

Néhány gondolat ( a teljesség igénye nélkül) azoknak, akik nem csak az esztétikuma miatt figyeltek fel az ékszerre. Az érdeklődők kutakodhatnak még a szakirodalomban a féldrágaköveknek tulajdonított hatásokról.

Napkő-Citrin lánc "Fényhozó 1" jellemzői

kézműves termék, készítette: csirimuhely
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3287562

feltöltve
2018. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Napkő-Citrin lánc "Fényhozó 1" szállítása

A megrendelt terméket postai úton kapod majd kézhez. A babák és egyéb termékek ára nem tartalmazza a postaköltséget. A postaköltség a vásárlót terheli. Ez súlytól és mérettől függően változik.
A csomagot mindig bélelt borítékban és ajánlott küldeményként adom fel, így garantáltan épen érkezik a címzetthez.
A három napos pénz visszafizetési garancia természetesen esetünkben is érvényes.
Tehát, ha bármilyen okból elégedetlen vagy a termékkel és azt 3 munkanapon belül visszaküldöd a címemre, visszakapod az árát.
Személyes átvételre Vácon, Verőcén Nagymaroson és Budapesten van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 720 Ft 850 Ft

Napkő-Citrin lánc "Fényhozó 1" alkotója: csirimuhely

csirimuhely 1974-ben születtem, a Dunakanyarban élek, igazi nagy családban. Gyermekeim 25, 19 és 10 évesek, de két kis unokám is mellettünk cseperedik már.
Óvónőként dolgozom, egy olyan óvodában, amely tagja a Néphagyomány Éltető Óvodák Szövetségének.
Hosszú évek óta kézműveskedem, sok kézműves technikát ismerek és használok. A babavarrás az egyik fő szenvedély az életemben, szinte saját gyermekként születnek a kezem alatt az új és újabb babák. Valamennyien különböző személyiséggel jönnek a világra, két egyformát nem tudnék, de nem is akarnék készíteni. Mindegyikük címkével ellátott egyedi darab.
A horgolás a másik, új kedvenc technikám. Elvarázsol a határtalan lehetőség, ami benne rejlik. Ékszertől, fürdőruhán keresztül kendőn, szoknyán, amigurumin át mindent készítettem már.
Remélem találtok a termékeim között kedvetekre valót! Kívánom, hogy használjátok, viseljétek olyan örömmel, amilyennel én készítettem őket!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: