Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Könyvjelző levendulával - teáscsésze

Könyvjelző levendulával - teáscsésze leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Ez a levendulás csésze könyvjelzőként használható. Rendelheted más színben vagy mintával is, ami Hozzád illik. ;)
Kb. 21 cm hosszú.

Könyvjelző levendulával - teáscsésze jellemzői

kézműves termék, készítette: SZOFIsticated
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

technika

színek

termékkód
2890871

feltöltve
2017. augusztus 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Könyvjelző levendulával - teáscsésze szállítása

A szállítási költséget a vevő köteles megfizetni, a valós összeg a terméknél megadottól eltérhet, mivel a vásárolt termék mérete és súlya, illetve a kiszállítás helye változó.
Jelenleg külföldről dolgozom, így a termék elkészülte után további várakozási időre kell számítani, ezért mindenki megértését és türelmét kérem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 750 Ft

Könyvjelző levendulával - teáscsésze alkotója: SZOFIsticated

SZOFIsticated Sztikler Zsófia vagyok, 2016 elején kezdtem el a varrással, alkotással foglalkozni, azóta igyekszem a lehető legtöbb ötletemet megvalósítani, és kipróbálni. Szeretem a nyugalmat, a csendet, a harmóniát, a kellemes illatokat és ízeket, ezért is találtam nagy kedvencre a levendulás dekorációkban.
Jelenleg külföldön élek, de szeretném továbbra is elérhetővé tenni termékeimet az érdeklődőknek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek