Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

pitypang fújós medál lánccal

pitypang fújós medál lánccal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kis üvegcsében pitypang fújók.
Üvegcse 3cm-es.
Ezüstözött lánccal. Hossza 45cm

pitypang fújós medál lánccal jellemzői

kézműves termék, készítette: millababa
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3023705

feltöltve
2017. december 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

pitypang fújós medál lánccal szállítása

Pilisszentivánon, Pilisvörösváron és Solymáron megbeszélés alapján személyesen is átvehető.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

pitypang fújós medál lánccal alkotója: millababa

millababa Magyari Csillának hívnak, Gödön nőttem fel, mikor férjhez mentem akkor költöztem Pilisszentivánra.
Kiskoromban varrónő vagy óvónő szerettem volna lenni.
Általános iskola után varrónőnek tanultam, majd divattervezőnek. Nagyon szeretek varrni, de ez nem könnyű pénzkereseti lehetőség. Így mikor a második kisfiammal voltam otthon, elvégeztem az óvónőképzőt is. 2010-ben mikor a kislányomat vártam végigjártam a játékboltokat, de nem igazán találtam olyan babát amit szívesen odaadnék neki. Ekkor kezdtem el keresni valami olyat amit én is megvarrhatnék otthon. A főiskolán tanultunk a Waldorf-pedagógiai módszeréről, szemléletéről, nekem ez akkor nagyon tetszett, és itt hallottam először a babákról is. Sokat kutattam és próbálkoztam mire kialakultak a babák. Azóta megszületett a negyedik gyerkőcünk is, és már neki is van manója.
Az ékszerek készítése gyermek korom óta érdekel, nagyon szívesen készítem őket. Szeretem a természetes dolgokat, ezért is kezdte el az ékszereimet is ásványgyöngyökből készíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek