Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

dekoratív éjjeli lámpa

dekoratív éjjeli lámpa leírása

22x10x10cm opál üveges elektromos éjjeli lámpa. Különböző színű rizspapírral díszítettem, majd ezt a gyönyörű afrikai mintás szalvétát ragasztottam rá. Kis fagolyókkal díszített rafiával tettem még tetszetősebbé. Könnyen tisztán tartható, igazán dekoratív dísze, használati tárgya lehet akár az éjjeli szekrénynek, akár a nappalinak. Különböző mintákkal, színekkel lehet még kombinálni. Igény szerint egyedivé tudom varázsolni. :)

dekoratív éjjeli lámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: csinaldmesike

színek

termékkód
2974625

feltöltve
2017. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

dekoratív éjjeli lámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 066 Ft 1 066 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

dekoratív éjjeli lámpa alkotója: csinaldmesike

csinaldmesike Üdvözöllek!

Ha elakadsz, nincs ötleted, nincs időd, de szeretnél örömet okozni másoknak, bármilyen alkalomra, akkor a legjobb helyen jársz. Keress bátran és a segítségedre leszek:)

Ádám Valéria vagyok és a célom, hogy csináldmesike fiókomban megtaláld a szeretteid, vagy magad kedvére való ajándékát:) Nyitott vagyok egy-egy átalakításra, híve vagyok a személyre szabott ajándékozásnak, egyedi ötletekkel.

Megtetszett valami? Örömmel veszem, írj bátran:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: