Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szerelmes téli szarvasok

Szerelmes téli szarvasok leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egyedi kézi készítésű figurákat készítettem már a karácsnyi ünnepekre hangolódva. Nyakukba rongysálat tettem, arcukat kézzel festettem. Nyakszirtjükre akasztót varrtam amivel bárhová felakszthatod őket természetesen közel egymáshoz, nem szeretik szem elől téveszteni egymást :) Szarvaikat körtefa ágacskák adják.

Szerelmes téli szarvasok jellemzői

kézműves termék, készítette: Szuszka
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2962936

feltöltve
2017. november 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szerelmes téli szarvasok szállítása

Postázás a mindenkori postai díjszabás szerint

nagyobb csomagok esetében:
2 kg-ig 1090,-postapontra 990,-
5 kg-ig 1290,-postapontra 1130,-
20 kg-ig 1840,-postapontra 1620,-

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 950 Ft 950 Ft

Szerelmes téli szarvasok alkotója: Szuszka

Szuszka Légy üdvözölve édes otthonomban, ahol kézzel készült lakberendezési kiegészítőket, valamint egyéb textilfigurákat találhatsz.
Remélem találsz kedvedre valót!Termékeim többnyire saját ötletek, de a te elképzelésed is szívesen megvalósítjuk, keress minket bátran!

Postázás-csomagolás
A megadott postázási díjak tájékoztató jellegűek. Minden esetben az aktuális postai díjszabás szerint adom fel a leveleket, csomagokat. A csomagokat rögtön postára adom az utalás megérkezése után, legkésőbb másnap.

Nézelődj és vásárolj kedvedre.)

MOSÁS ÉS VASALÁS: 30 vagy 40 fokon mosógéppel mosható (világos textilekkel). 2-es fokozaton vasalható. A rátétmintákat középről a széle fele vasald!
Várakozási idő
A megrendelések felvétele több felületen folyamatos. Érdemes minél előbb, min. másfél-2 hónappal a kívánt elkészülés előtt felvenni velünk a kapcsolatot.
Egyedi megrendelések
Sajnos, pár negatív tapasztalat miatt, egyedi, kínáltunkban nem szereplő termékre
megrendelést a meska felületen nem tudunk felvenni

Bútorokra vonatkozó méretbeli/színbeli egyedi megrendeléseket 50% előleg fizetésével tudjuk vállalni.
Szeretettel

Zsuzsi & Sanyi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: