Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mesebeli virágos-bogaras-lepkés táska

Mesebeli virágos-bogaras-lepkés táska leírása

késztermék, azonnal szállítható

Sári lányom megrajzolta ceruzával, összeválogatta hozzá a színeket, az anyagokat, és szorosan felügyelt, míg én cérnával és tűvel megfestettem nektek ezt a képet...

A szivecskéshátú bogár meddő vitákhoz vezetett a családban, miszerint milyen bogár ez és miért lebeg, nem a talajon áll. Eloszlatom a kételyeket: ez egy nemlétező rovar és éppen ugrik, azért nem éri egy lába sem a földet.
A növények sem igaziak, ne keresse senki a hasonlóságot az ismert és kevésbé ismert fűfélékkel...
Ám ha netán valaki botanikai és rovartani érdeklődését szeretné kielégíteni, szívesen rajzolok valósághű kertet is :)

Cérnával és tűvel rajzolt táska. Applikáció és szabad gépi tűzés segítségével készült rá a minta. A táska rétegeit steppeltem, hogy tartós és szép maradjon, alját belülről duplán merevítettem.

6x26x37 cm
Bélése pamutvászon, 3 zseb és kulcstartó karabiner van benne.
Hátul cipzáras zsebet rejt.
Vállpántja karabinerrel lecsatolható erős bőr, 120 cm-ig állítható, így vállon átvetve vagy kézben is kényelmesen hordható.
Zippzárral záródik, így biztonságos a tömegközlekedésben is.

Mesebeli virágos-bogaras-lepkés táska jellemzői

kézműves termék, készítette: kiseri
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2923533

feltöltve
2017. szeptember 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesebeli virágos-bogaras-lepkés táska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 090 Ft 1 090 Ft

Mesebeli virágos-bogaras-lepkés táska alkotója: kiseri

kiseri Meska interjú az alkotóval »

Kislánykorom óta szeretek varrni, és sokminden azóta sem változott: macik, cicák és babaruhácskák vesznek körül... és persze gyerekek. Öt gyermek nevelgetése közben sok szép dolog készül, takarók, játékok, ruhácskák, hasznos és haszontalan holmik. Úgy gondolom, legyen szép is, ami hasznos, ezért még egy nadrágfoltot is nagy gonddal és sok szeretettel készítek el, így válik minden egyedivé, nem igaz?:)
Szeretek hímezni (nemcsak ovis jeleket...), horgolni, kötni, foltvarrni, és spórolni, ezért sok holmi újrahasznosul nálunk.
Nézz be hozzám sűrűn, mindig mást igyekszem mutatni, biztosan találsz valami szívednek kedvest!

Meska-interjúm, amiből titkos részleteket tudhatsz meg: http://www.meska.hu/Interju/showInterju/103

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: