Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu Egyedi monogramos ezüst kanál -  - Meska.hu
A honlapomon már régóta megtalálhatók az általam készített egyedi monogramos ezüst kanalak. Most feltöltöttem ide a Meskára is őket. Az alapjukat, alakjukat és természetesen a kanál végére készített betűt tetszés és igény szerint lehet változtatni. Ezeken a képeken a klasszikus gólyás ezüst kanalam nyél részére van a monogram elkészítve. Teljesen kézi munka. Vastag ezüstlemezből fűrészelem, reszelgetem ki a kívánt betű formáját is. Nagyszerű személyes ajándék bármilyen alkalomra. Keresztelőre, születésnapra, házassági évfordulóra, babaszületéskor, szülész orvosnak, bábának emlékül, szülésznőnek ajándékba, esküvőre a pároknak. Maradandó érték és nem utolsó sorban használati tárgy is. A súlyuk és méretük minimálisan változó, ennek a formának a hossza 12 cm körüli, de ez függ a betűtől is. Természetesen más nyéllel is el tudom készíteni. Az ár egy betűre és egy darab kanálra vonatkozik. A dupla monogramos kanalak egyedi árazásúak, valamint az egyéb motívummal díszítettek is. Az egyedi kérések esetében vegye fel velem a kapcsolatot a rendelés előtt! Köszönöm, hogy benézett hozzám! Fehér Péter ékszerész
Összetevők

ezüst, sterling ezüst, 925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 3 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ötvös


Jellemző
ezüst, kanál, keresztelőre, ajándék, keresztelő, születésnapra, monogram, esküvőre, esküvői

Színek

ezüst


Termékkód

3079912

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft
Díszdobozban futárszolgálattal
3 000 Ft 3 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Rendkívüli, szuper terméket kaptam! :) Köszönöm szépen! :)”

Kicsboszi

Egyedi rendeléseket is vállal

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek