Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Citrin életfa medál, sárga életfa medál, ásvány életfa medál, ezüstözött életfa medál

Citrin életfa medál, sárga életfa medál, ásvány életfa medál, ezüstözött életfa medál leírása

késztermék, azonnal szállítható

Életfa medál napsárga citrin ásvánnyal díszítve. Az alapot felületkezelt nikkelmentes ékszerdrótból készítettem.

A medál mérete: 5×4,3 cm akasztó résszel együtt.
46 cm hosszú ezüstözött lánccal adom.

Citrin életfa medál, sárga életfa medál, ásvány életfa medál, ezüstözött életfa medál jellemzői

kézműves termék, készítette: PerAnnaEkszer
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2935231

feltöltve
2017. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Citrin életfa medál, sárga életfa medál, ásvány életfa medál, ezüstözött életfa medál szállítása

A megvásárolt ékszereket biztonságosan csomagolva elsőbbségi "postakész" borítékban, vagy pufis borítékban ajánlottan postázom a fizetés teljesítését követő 1-3 munkanapon belül. A feadás díja egységesen 600 Ft, mely több termék vásárlása esetén sem változik. A feladás napjáról minden esetben értesítést küldök. 10.000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget átvállalom! Ebben az esetben válaszd a "10.000 ft feletti vásárlás esetén" postázási módot!

A Megrendelő élhet a 213/2008. (VIII. 29.) és a 17/1999. (II. 5.) kormányrendeletben részletesen rögzített feltétel nélküli elállási jogával.
Internetes vásárlás esetén az áru átvételét követő 8 (nyolc) munkanapon belül indoklás nélkül elállhat, ezt az említett határidőn belüli írásos nyilatkozatának az elküldésével jelezheti részemre. A termék visszapostázási költsége a Vevőt terheli.

Az ékszer sérülése esetén amennyiben tudom a sérülést javítom. Ha postázás során sérül a termék, vagy az én hibámból a javítás költségét én állom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
10.000 Ft feletti vásárlás esetén. 0 Ft 0 Ft

Citrin életfa medál, sárga életfa medál, ásvány életfa medál, ezüstözött életfa medál alkotója: PerAnnaEkszer

PerAnnaEkszer Meska interjú az alkotóval »

Perénnyiné Anna vagyok. Már kiskoromban nagyon érdekelt a gyöngyfűzés, keresztszemes hímzés, de akkor még a lehetőségek olyan szűkösek voltak.
Ezüstözött ékszereim között sokban az álmaim valósulnak meg. Tervezem rajzolom, majd megalkotom őket. Így válnak csupa szív, csupa lélek ékszerré és olyan "Annássá".

Remélem Nektek is tetszeni fognak!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: