Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu Kapolcs csiga ezüst fülbevaló -  - Meska.hu
Tekintettel arra, hogy a Művészetek Völgyébe rendszeresen meghívott vendég voltam, elkészítettem emlékül a fesztivál emblémáját. A ékszerem annyira megtetszett a szervezőknek, hogy zsűrizett és formavédett lett. Most sok szeretettel ajánlom azoknak, akinek valamilyen emlékük kötődik a Völgyhöz és természetesen azoknak is, akiknek mint csiga csak úgy megtetszik. Eddig csak medálként készítettem el, de olyan sokan kérték fülbevalóként, hogy most elérhetővé tettem ilyen formában is az ékszert. 1,5 cm a csiga mérete. Ha a fülbevaló akasztót is beleszámoljuk, akkor a hossza 3 cm a lógóval együtt. Köszönöm, hogy benézett hozzám! Fehér Péter ékszerész
Összetevők

925, ezüst, sterling


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 5 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

ékszerkészítés, ötvös


Jellemző
kapolcs, csiga, ezüst, művészetek, völgye, taljándörögd, öcs, monostorapáti

Színek

ezüst


Termékkód

3516293


Eladó

Fehér Péter, 8900 Zalaegerszeg, Hosszú-Jánka 98.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Futárszolgálat előre fizetéssel díszdobozban
2 200 Ft 2 200 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Gyors, pontos és kedves volt az ügyintézés, a medál pedig gyönyörű. ”

Pinkontom

Egyedi rendeléseket is vállal

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek