Autóalkatrészekből fali lámpa és óra. Szelepfedélből, szimering házból, csapágyból, vízpumpából készítettem ezt a lámpa/óra kombót. So...

iparművész termék, készítette: Cali2
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: autóalaktrész, veszérmúkerék, fogaskerék, csapágy, autó, kocsi, les-szalag, led
technika: mindenmás

Autóalkatrészből lámpa

Autóalkatrészből lámpa leírása

Autóalkatrészekből fali lámpa és óra.

Szelepfedélből, szimering házból, csapágyból, vízpumpából készítettem ezt a lámpa/óra kombót. Sosem lehet megunni ugyanis a világításról változtatható színű nagy teljesítményű led-szalag gondoskodik. A lámpához tartozik egy távirányító aminek segítségével akár az ágyból választhatunk 24 különböző szín közül, állíthatjuk a fényerejét és ki-be kapcsolhatjuk.
Felszereltem egy halk járású óraszerkezet is, így ha éppen nem világít akkor is hasznos funkciót tölt be.
A metál kék, ezüst és fehér szín igazán modern külsőt kölcsönöz a lámpának, bárhol jól mutat.
A lámpafej mozgatható le-fel és oldal irányba is.

Hosszúsága kb 62 cm, a szelepfedél (lámpabúra) szélessége 42 cm.

Az áramellátásról egy adapter gondoskodik tehát 220V-ról működtethetjük a lámpát. Gyorscsatlakozóval kapcsolhatjuk a lámpához.

Az alkatrészek lakkozva vagy festve vannak, így rozsdásodni nem fog.

Tökéletes és teljesen egyedi ajándék férfiaknak, fiúknak, autó őrülteknek, bárkinek aki műszaki beállítottságú. De akár műhelyek, szervizek, irodák dísze is lehet.

Autóalkatrészből lámpa jellemzői

iparművész termék, készítette: Cali2

technika

színek

termékkód
3547697

feltöltve
2019. október 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Autóalkatrészből lámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft

Autóalkatrészből lámpa alkotója: Cali2

Cali2
Sziasztok!

Lacinak hívnak,
Szeretem az egyedi dolgokat és a semmiből alkotni valamit illetve felújítani azokat a dolgokat amit más esetleg kidobna. Ezért is kezdtem el egyedi tárgyakat csinálni bármiből ami ihletet ad. Remélem elnyeri tetszéseteket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: