Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Ezüst Cica medál nyaklánccal

Ezüst Cica medál nyaklánccal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ennek a különleges cica medálnak érdekes története van.
Az ékszereim között láthatják a hasonló stílusú Madár medálomat is.
Úgy terveztem, hogy készítek egy ilyen formájú sorozatot, de végül csak ez a két darab született meg.

A Tanúmadár volt az első. Édesanyám hordja a mesterdarabot. Mikor a cica medált elkészítettem, Tatán a Víz, Virág, Zene fesztiválon voltam kézműves vásárban. Kitettem a mintadarabot az ékszereim közé, hogy lássák a látogatók ilyent is tudok készíteni, de csak megrendelni lehet. Mikor egy segítőmre hagytam a sátramat és visszamentem, nagy örömmel újságolta: "Na, találd ki mit vásároltak meg?"..."Ó, ne! A cica medált, az egyetlen mesterdarabot, azt nem szabadott volna eladni. Csak egy van belőle!"- de akkor már a boldog tulajdonos eltűnt a nagy forgatagban.
Szóval valaki, az egyetlen cica medálom mesterdarabjának a tulajdonosa lett.

Hogy mégis van most itt egy új medál? Ennek az az oka, hogy előtte próbáltam egy mintavételt készíteni róla, de megsérült a forma, nem lett szép, munkaigényes a kijavítása. Sokáig ezért nem is foglalkoztam vele. Mégis olyan sokan érdeklődtek cica formájú medál után itt a Meskán, hogy úgy döntöttem, még ha nagy munka is, egyenként kijavítom a készülő medálokat, hogy aki cica medált szeretne, rátalálhasson erre nálam!

Ebben az esetben az ár a medálra és a nyakláncra egyben vonatkozik.

Lehet, hogy megtetszik másoknak is!

Köszönöm, hogy benézett hozzám!

( a medáljaim között található még egy cica medál, egy játékosabb, elvontabb, egyedi darab.)

Ezüst Cica medál nyaklánccal jellemzői

kézműves termék, készítette: egszeresz
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
2863517

feltöltve
2017. július 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüst Cica medál nyaklánccal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
díszcsomagolásban futárszolgálattal 1 800 Ft 1 800 Ft

Ezüst Cica medál nyaklánccal alkotója: egszeresz

egszeresz Meska interjú az alkotóval »

Sok szeretettel üdvözlöm! Köszönöm, hogy benézett hozzám!

Én egy lassan elfeledett, egyre ritkább mesterség, az ezüstművesség gyakorlója vagyok. Eredeti szakmám az aranyművesség, de a 17 év munkával eltöltött idő alatt egyre jobban az ezüstművesség felé fordultam.
Termékeim között saját készítésű ezüst tárgyak, ékszerek, miniatúrák, kisplasztikák és sok más különlegesség és érdekesség található. Az alkotásaim többsége egyedi alkotás, vannak köztük zsűrizett dolgok is. Minden tárgy a két kezem munkája, szívesen és lelkesen készítem őket. Az ékszereimet és miniatúráimat ugyanazokkal a módszerekkel és technikákkal készítem, mint régen a céhes időkben, a kicsi manufaktúrák idejében. Az ékszereim teljesen egyediek, saját tervezésűek, többnyire mély szimbolikával és filozófiai tartalommal rendelkeznek. Az ezüsttárgyaim és miniatúráim között vannak régiség-másolatok is.
Elképzelhető, hogy találkoztak már velem kézműves vásárokban, évek óta részt veszek ilyen rendezvényeken. Sok kedves visszatérő vásárlóm örömére most itt a Meskán is megjelentem.
Mindent megteszek, hogy a leendő és meglévő vásárlóim tökéletesen elégedettek legyenek a megvásárolt alkotásokkal. Szívesen válaszolok minden érdeklődő nemesfémekkel, tárgyakkal, ékszerekkel stb. kapcsolatos kérdésére.

Az internet egy sajátos felület, kölcsönös bizalmon és megértésen alapszik. Remélem, hogy az Ön bizalmát is elnyerem!

Kérem, nézzenek körül nálam! Biztosan találnak valami szép és különleges dolgot, ami elnyeri a tetszésüket!

A Meska által készített interjúban egy kicsit közelebbről is megismerhetnek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: