Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Megáll az idő" - egyedi, kézműves vintage képeslap férfiaknak

"Megáll az idő" - egyedi, kézműves vintage képeslap férfiaknak leírása

Gyönyörű, egyedi, kézműves vintage stílusú képeslapot készítek, melyben átnyújthatod jókívánságaidat szerettednek bármilyen jeles alkalomból.

A képeslap alapja 230 grammos vanília színű karton, melyre vintage stílusú scrap papírokat ragasztok scrapbook technikával. A karton és scrap papírok széleit tépem, tintázom a régies hatásért, gyönyörű többrétegű pillangókkal, spárga masnival és fémveretes díszekkel teszem még egyedibbé a képeslapot.

Kinyitható, belsejébe fotó ragasztható vagy üzenet írható.

Mérete:

15 cm x 15 cm

"Megáll az idő" - egyedi, kézműves vintage képeslap férfiaknak jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

termékkód
3032406

feltöltve
2018. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Megáll az idő" - egyedi, kézműves vintage képeslap férfiaknak szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 650 Ft 1 650 Ft

"Megáll az idő" - egyedi, kézműves vintage képeslap férfiaknak alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: