Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kutyás fali kép

Kutyás fali kép leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Egyedi képpel alapján készülő, kézzel festett fali kép felirattal, ami nem hiányozhat egy fanatikus kutyás otthonából.

Méret: 25x19 cm

Festett fa lap teljesen egyedi elképzelés alapján készül. Választható színekkel, kérésre antikolással, választható szöveggel, saját kutyus, vagy egy kedvenc kutyás kép alapján.

Bármilyen evvel kapcsolatos kérdéssel nyugodtan irj üzenetet! :)

Kutyás fali kép jellemzői

kézműves termék, készítette: nbettus
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

színek

ajándék nekik

termékkód
2816394

feltöltve
2017. május 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kutyás fali kép szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Kutyás fali kép alkotója: nbettus

nbettus Budapesten élek, 25 éves vagyok.
Sokáig gondolkodtam, hogy mi is az, amit igazán szeretek csinálni, mi a kedvenc technikám. Igazság szerint bármit amit idáig kipróbáltam, mindet nagyon megszerettem. Talán amit mégis kiemelnék az a süthető gyurmákból készített apróságok, a gyöngyök, és a rajzolás. Számomra ezek azok amik teljesen kikapcsolják az agyam, mikor dolgozom. Akkor megszűnik a külvilág és csak arra koncentrálok amit készítek. Nem elégszem meg a közepessel, mindig a legjobbra törekszem. Szerintem igaz a mondás: \"Gyakorlat teszi a mestert\". Mester még nem vagyok, de folyamatosan fejlődöm, és remélem ezt majd a munkáimon is látni fogjátok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek