Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu Gólyás ezüst kanál keresztelőre vagy babaszületéskor -  - Meska.hu
Gólyás ezüst kanál. Szép ajándék babaszületéskor vagy keresztelőre. A kanál végén lévő gólya miniatúra egy kendőben kisbabát tart a csőrében, aki éppen a nagy ujját cumizza. 14gr 925-ös sterling ezüstből készítettem. A gólya miniatúra és a nyél viaszveszejtéses öntési technikával készült. A kanál feje préselt ezüst lemezből. 12 cm hosszú. Ez a gólyás kanál a legszolidabb, legelegánsabb a három kanalam közül, nem olyan díszes, mint a barokk. Bátran ajánlom használati tárgynak is. Nyugodtan lehet vele enni, teás vagy kávéskanálnak használni. Az ezüst egészségre való jótékony hatása köztudott. Ráadásul én 925-ös finomságú ezüstből készítem a tárgyaimat, ami jóval magasabb ezüst tartalommal bír, mint a klasszikus régi 800-as evőeszközök. A kanalat külön kérésre díszdobozban is tudom küldeni. Ezt a variációt is megtalálhatják a munkáim között. Sokan kérdezik tőlem, hogy nevet, évszámot lehet-e a kanálra vésni. Természetesen lehet, de ezt időben kell jelezni! A kanalt azonnal tudom küldeni. Az utalás megérkezése után már postázom is elsőbbségi, értékbiztosított csomagban (1200 ft), tehát a vásárlás másnapján Önöknél lehet a kanál. A kanalat külön kérésre díszdobozba is tudom tenni. Fiuknak kéket, lányoknak pirosat lehet választani. Az ára 1800 ft. Köszönöm, hogy benézett hozzám! Fehér Péter ékszerész
Összetevők

925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 2 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

ötvös


Jellemző
ajándék, keresztelőre, ötlet, ezüst, gólya, ajándék, evőeszköz, keresztelő, keresztelő

Színek

ezüst


Termékkód

2867276


Eladó

Fehér Péter, 8900 Zalaegerszeg, Hosszú-Jánka 98.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel díszdobozban
3 000 Ft 3 000 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Igazi mestermunka, igényes csomagolásban, tökéletes ajándék, köszönöm!”

Siddhartha

Egyedi rendeléseket is vállal

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek