Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Három KIRÁLYOK (3)

Három KIRÁLYOK (3) leírása

késztermék, azonnal szállítható

12x12 cm-es fatáblára készítettem, transzferáltam a három királyokat.
Selyemszalag akasztót ragasztottam rá.

Nedves ruhával tisztítható.

Három KIRÁLYOK (3) jellemzői

kézműves termék, készítette: tuzcica
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2985092

feltöltve
2017. november 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Három KIRÁLYOK (3) szállítása

A képeket, ékszereket pukkanos, bélelt borítékban küldöm. Amennyiben a szállítás során sérül, kérlek jelezd, és megbeszéljük. Kérésre, ha 15 napon belül visszaküldöd a képet,vagy az ékszert visszatérítem az árát . Az ékszereket speciális ékszerragasztóval szerelvényezem, de ha véletlenül elválik a ragasztás díjmentesen megcsinálom. ( a postaköltséget kell csak megfizetni) 2017-től levélként tudom feladni a 324 mmx229 mm x24mm méretet meg nem haladó küldeményeket. Ennek ára 100gr-ig 590.- ft 250 gr-ig 665.-Ft Vagy kérheted postán maradó küldeményként is a fenti áron, ha a méret nagyobb. (a szállítási ár függ a súlytól, ezért ezt mindíg utólag tudom pontosan megadni. A Meska nem kezeli a súlyt.
A fenti méretet meghaladó küldeményeket csak csomagként veszi fel a posta, amelynek díjszabása 1490.-Ft. . Futárszolgálattal (GLS) 1195.-Ft a szállítás
(sajnos webbox nem áll rendelkezésre a településen.)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 190 Ft 1 194 Ft

Három KIRÁLYOK (3) alkotója: tuzcica

tuzcica Meska interjú az alkotóval »

A tűzzománc mellett a fusing technika is felkeltette az érdeklődésemet. Saját tervezésű üvegékszereimet, akár kombinálva tűzzománccal is, megtalálod a boltomban.Az ékszerek készleten vannak, de kérésre egyéni kívánság alapján is elkészítem a kívánt darabot.
Az ékszereket gondosan csomagolva küldöm. 15 napig indoklás nélkül kicserélem, vagy visszaveszem.
Köszönöm hogy benéztél hozzám

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek