Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csodálatos madár

Csodálatos madár leírása

Kispéldányszámú reprodukció (20), aláírt számozott nyomat az eredeti akvarell festményről.
Mérete 21x 30 cm
A kép az Akvarell mesék sorozatom része.
Nyomataim digitális, nyomdai úton készült reprodukciók, minden festményről csak meghatározott példányszám (20) készül. Hitelességét igazolandó, számozással és aláírásommal ellátott.
E kép mindenben megegyezik az eredeti festménnyel, színeiben, méretében, papírminőségben.
A megvásárolt képen természetesen vízjel nem látható!

Csodálatos madár jellemzői

képzőművész termék, készítette: Hokata
anyag

színek

termékkód
782136

feltöltve
2011. január 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csodálatos madár szállítása

Szállítási feltételek:
A csomagot mindenkor ajánlott küldeményként postázom, a küldemény biztonsága és nyomon követhetősége miatt.
Nagyobb érték vásárlása esetén javaslom az elsőbbségi, ajánlott szállítást, mert így másnap megérkezik a csomag hozzád.
A festményeket, művészi nyomatokat két karton között szállítom, így gyűrődésmentesen, biztonságban érkezik meg hozzád.
Az ékszereket egyedileg készített díszcsomagolásban küldöm, belül puha védőanyaggal, a biztonságuk érdekében.
A plakátokat csőben szállítom, nagy méretük miatt ez a legbiztonságosabb.
Kérlek, vedd figyelembe, ha plakát mellett pl. könyvet is vásárolsz egy időben a boltomból, a különböző méretük miatt nem tudom őket egy csomagba tenni.
Garanciális feltételek:
Munkáim saját szellemi termékeim, garantáltan egyedi terméket vásárolsz.
A termékeimet mindenkor a legkörültekintőbben csomagolom, de ha valamilyen rajtam kívülálló ok miatt a csomagolás és ez által a munkám megsérül, kérlek, jelezd felém, és orvosoljuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 650 Ft

Csodálatos madár alkotója: Hokata

Hokata Meska interjú az alkotóval »

Horváth Kata vagyok, Győrben élek kis családommal szeretetben, vidáman.
Azon szerencsés emberek közé tartozom, akiknek a munkájuk a hobbijuk is.
?Örömbombagyáros? vagyok, hogy az mi?
Tudjátok, amikor festek, sokszor azon kapom magam, hogy mosolygok, tehát örömöt okoz, Te amikor látod egy képemet és tetszik megint durrog az örömbomba. Na és ha megvásárolod, magadénak tudhatod egy munkám, az Neked is Nekem is maga a tűzijáték. Hát ezért.
Huszonöt éve festek, 5 önálló kiállítás van a hátam mögött. Munkásságom sokrétű, festőművészként szívesen festek embereket, tájat, virágokat, lovat, titkos szavakat, gondolatokat, érzéseket.
Pár éve történt valami, nem tudom magam sem, hogy hogyan, megszületett az akvarell mesék sorozat. Ebben a sorozatban teljesedett ki igazán a színek iránti tiszteletem, szeretetem.
Lehet, hogy gyermeki énem tört elő, nem tudom, de megállíthatatlanul jönnek belőlem a képek, ötletek.
A figurák, színesek, vidámak és száj nélkül mosolyognak.
Szeretnék minden otthonba cseppenteni ebből a vidámságból,
ezért festek családi mesés portrékat, készítek ékszereket, illusztrálok mesés könyveket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek