Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csillagvirág - gyöngyház nyakék

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Csillagvirág - gyöngyház nyakék

Egyedi, kézzel festett gyöngyház nyakék. Ragyogó csillagvirág türkizzel fűszere...

Ára: 4 200.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Csillagvirág - gyöngyház nyakék leírása

Egyedi, kézzel festett gyöngyház nyakék.

Ragyogó csillagvirág türkizzel fűszerezve:)
A kagyló csillogása gyönyörűen kiemeli a kék szín árnyalatait.
A virág közepén egy csillogó strassz teszi izgalmassá a medált.
Tél típusú és karácsonyváró hölgyeknek ajánlom.

Az ötágú csillag az ember jelképe.
Minden elem harmóniáját fejezi ki,
és a szellem felé törekvését. Az Öt Erő
szimbóluma, melyek segítenek és védelmeznek.

A nyaklánc hossza 43 cm, türkiz ásványgyöngyök díszítik, delfinkapoccsal záródik, + 5 cm-es lánc hosszabbítóval állítható a mérete.
A medál átmérője 4,5 cm.

A Türkiz erős tisztító és védelmező kő, kiegyensúlyozza és összehangolja a csakrákat , segíti az összeköttetést a felsőbb dimenziókkal. Egyesíti az eget és a földet, a férfi és női energiákat.
Erős nyugtató hatása mellett élénkíti az agyműködést, segíti a figyelemösszpontosítást, serkenti a kreativitást.

Télies, romantikus és nőies darab.

Spirituális üzenettel, buborékos tasakba csomagolva küldöm.
Ha +díszdobozban szeretnéd megkapni az ékszert, válaszd a futárszolgálatos kézbesítést, vagy a postán maradó küldeményt, ebben az esetben a megvásárolt ékszer színben harmonizáló ékszerdobozban + buborékos tasakban érkezik hozzád.
Ennek oka, hogy házhoz kézbesített levélküldeményként a Posta 2017.01.01-től nem vállalja a dobozok kiszállítását.

Csillagvirág - gyöngyház nyakék jellemzői

kézműves termék, készítette: cecamecaekszer

színek

ajándék nekik

termékkód
2931314

feltöltve
2017. október 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csillagvirág - gyöngyház nyakék szállítása

A megvásárolt ékszer színben harmonizáló díszdobozban + buborékos tasakba csomagolva érkezik hozzád.
Kézbesítési idő: ajánlott 3-5 munkanap, elsőbbségi + ajánlott 1-3 munkanap.
Személyes átvételre Kaposváron van lehetőség, a vásárlást követően, előre egyeztette időpontban.
Garancia I.: ha csalódást okoz a megvásárolt termék, 14 napon belül visszatérítem az árát az erre vonatkozó szabályok szerint.
Garancia II.: termékeim egyedi tervezésűek, limitált példányszámban készülnek, kizárólag tőlem vásárolhatók meg.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 700 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel, 1 munkanapos kézbesítéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Csillagvirág - gyöngyház nyakék alkotója: cecamecaekszer

cecamecaekszer Üdvözöllek, Kedves Látogató!

Domján Judit vagyok, természetgyógyász és üvegfestő.
2002-ben szerettem bele az üvegfestés technikájába és éreztem, egy életre szóló kincsre leltem.
Minden egyes ékszerem jó érzéssel, szeretettel, az örömteli alkotás harmóniájában készül.
Alkotóként érzéseink, energiáink megtöltik az általunk készített tárgyakat, képeket és tovább sugározzák azt környezetükbe.
Hiszem, hogy mikor megalkotunk valamit, lelkük egy darabkáját tesszük bele. Kifejezzük azokat a mélyen rejlő érzéseket, energiákat, amiket nehéz lenne szavakkal megformálni.

Ékszereim a LÉLEKVIRÁG ÉKSZERVILÁG fantázianevet kapták:
A spirál motívum adta az elnevezés előtagját, ami az ornamentikában a lélek képviselője. Az örök változás, fejlődés, állandó körforgás szimbóluma. Emellett megjelennek a virág motívumok, amik a nőiség energiáit hordozzák.

Az ékszerek alapja egy természet adta csodálatos anyag, a gyöngyház. Ez tengeri kagylóhéjból van kivágva, csiszolva és polírozva.
A magyar ornamentika tradicionális szimbólumaival és ásványgyöngyökkel keltem életre ezt a csodásan csillogó felületet..

A fém alkatrészek kiváló minőségű, réz alapú, ezüstözött bevonatú, nikkelmentes, antiallergén összetevőjű elemek. Tisztításuk ugyanúgy történhet, mint az ezüst ékszereké: kevéske fogkrémmel, finoman átsimogatva, vízzel leöblítve, majd puha textillel polírozva, áttörölve.
A nyakláncok alapja egy 0,6 mm vastagságú fém huzal, amely átlátszó, vékony műanyag bevonattal van ellátva. Ezáltal bőrbarát és rugalmas tartású ez az anyag.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: