Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Swarovski szikla medál- Crystal golden shadow

Swarovski szikla medál- Crystal golden shadow leírása

késztermék, azonnal szállítható

Azt hiszem, a Swarovski ékszerek kedvelőinek nem kell bemutatnom a márkát: a csodásan csillogó kristályok a legtöbb nő szívét rabul ejtik.

Ez az érdekes szikla forma nagyon megtetszett nekem, sok-sok csiszolt felületével csodásan töri a fényt. A Crystal golden shadow árnyalat szép arany csillogást ad a kristálynak.

Mérete: a medál hossza 23 mm, szélessége 19 mm. Ezüst színű, 42 cm-es láncra aksztottam, amely delfinkapoccsal záródik.

Swarovski szikla medál- Crystal golden shadow jellemzői

kézműves termék, készítette: beaDapple
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2793369

feltöltve
2017. április 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Swarovski szikla medál- Crystal golden shadow szállítása

Ékszereimet ajánlottan, elsőbbséggel, és alaposan becsomagolva postázom, hogy biztonságban, és gyorsan eljussanak a vásárlókhoz.

A vételár beérkezését követően, lehetőség szerint még aznap, vagy legkésőbb másnap postázok. A feladásról emailben értesítem a vásárlóimat, hogy tudják, mikor számítsanak a csomag érkezésére.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Ha a termékkel bármilyen gond lenne, kérlek minél előbb jelezd, hogy orvosolni tudjuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 460 Ft

Swarovski szikla medál- Crystal golden shadow alkotója: beaDapple

beaDapple Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok!

Még csak néhány éve kaptam rá a gyöngyözésre, de nem bírtam leállni azóta sem. Eleinte szigorúan követtem a mintákat, meg kellett tanuljam a technikákat, gondoltam az a biztos, amit leírtak. Aztán rájöttem, hogy mennyi lehetőséget rejtenek ezek a pici gyöngyök. Úgy alakíthatom a mintákat, ahogy csak szeretném ! De a legjobb mégis az, amikor egy teljesen saját ötletet valósíthatok meg :)!

Ahogy egyre több technikát ismertem meg, úgy hagytam el az egyszerűbb gyöngyfajtákat, és tértem át a minőségibb, szebb gyöngyökre. Egyszerűen muszáj, csak így mutatnak szépen az ékszerek.

Remélem tetszenek a munkáim, ha bármi kérdésed van, írj, szívesen válaszolok!

Üdv, jó nézelődést nálam!

Dapple

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek