Rusztikus, ciprus termés lenyomatával és hullavonalakkal fakturált bögre. Izgalmas, csavart füllel és szép pecsételéssel. Meleg naranc...

iparművész termék, készítette: nemestimea
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: samottos agyag, máz
technika: kerámia

Cipruskőedény bögre 2.

Cipruskőedény bögre 2. leírása

Rusztikus, ciprus termés lenyomatával és hullavonalakkal fakturált bögre. Izgalmas, csavart füllel és szép pecsételéssel.
Meleg narancsos-türkizes zsírfényű játékos mázzal.

Kényelmes szájnak-kéznek, izgalmas, természetből vett-ihletett hangulatú egyedi darab.
Kedvenc teádhoz a kedvenc bögréd lesz!

2,7 dl folyadék fér el benne.

Magastüzű kőagyag; strapabíró darab.
1250 Celsiuson égetve.

Mérete: 11 cm magas

Cipruskőedény bögre 2. jellemzői

iparművész termék, készítette: nemestimea

technika

termékkód
3284695

feltöltve
2018. november 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cipruskőedény bögre 2. szállítása

A alkotásaimért megelégedettségi garanciát vállalok. Ha mégsem tetszik, meggondolnád magadat -ilyen nem volt még- visszaküldés után visszafizetem az árát. A postaköltség a vevőt terheli. Az utcatáblák fagyállóságára örökös garanciát vállalok. Ha nem törékeny kezeléssel kéred a postázást, szállítás közbeni sérülésekért sajnos nem tudok felelősséget vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó, MOL, Coop, postapont 1 090 Ft 1 090 Ft
Mpl házhoz 1 310 Ft 1 310 Ft

Cipruskőedény bögre 2. alkotója: nemestimea

nemestimea
Köszönöm, hogy benéztél hozzám! Nemes Tímea Izabella keramikus iparművész vagyok.

Imádom a természetet, a flóra és fauna izgalmakkal és szépséggel teli világát. A mikroorganizmusoktól kezdve a bogarakon és tengeri herkentyűkön keresztül bármilyen lény csodálatot és tiszteletet ébreszt bennem. Fő ihletőm a természet és ami benne rejtőzik. Agyagból alkotni olyan, mintha kicsit én is részt vennék a teremtés folyamatában. Élettel a befogadó tölti fel lényeimet.

Személyesen leginkább Budakalászon tudom átadni a kerámiákat.

A terméket előre utalás után postázom. A postaköltséget a postai díjszabás szerint számítom,amely több termék vásárlása esetén súly alapján változhat. A megadott postaköltség tájékoztató jellegű, pontos összeget több tárgy esetén a rendelés illetve érdeklődés után tudok mondani.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: