Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pezsgőspohár ezüstből

Pezsgőspohár ezüstből leírása

késztermék, azonnal szállítható

925-ös ezüstből készül a medál,fémjelzett ékszer.

Pezsgőspohár ezüstből jellemzői

kézműves termék, készítette: silverpig
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

termékkód
3213324

feltöltve
2018. szeptember 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pezsgőspohár ezüstből szállítása

Az ékszereket díszdobozban,buborékos borítékban, ajánlva postázom. Előre fizetés vagy banki befizetés esetén.Ez a kézbesítési forma eddig bevált,minden csomag célba ért.Személyesen kell átvenni a csomagot,nincs postaládába való kézbesítés.A feladás másnapján megérkezik így az ékszer.Abban az esetben,ha nem tartózkodik átvevő a címen,akkor a postán a küldeményazonosítóval átvehető.
Van lehetőség,hogy utánvéttel postázzam a megvásárolt ékszert,ebben az esetben a postaköltség 2000Ft.
Rendelés!
Van lehetőség rendelni ékszert.Az elkészítés és a postázás 4-6 hetet vesz igénybe.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Pezsgőspohár ezüstből alkotója: silverpig

silverpig Üdvözöllek az Ezüstbirodalomban!
Bátran nézelődj,és válaszd a kedvedre való ékszert.
Az ötvös szakmát 1997-ben szereztem meg,azóta sok tapasztalatra tettem szert az ékszerkészítésben.Jelenleg ezüstből készítem az ékszereket,drágakövek és csillogó kövekkel díszítve, újabb és újabb ötleteimet valósítva meg.Ha van elképzelésed vagy külön kívánságod én megvalósítom ezüstbe formázva.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: