Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"My dear love..." - egyedi, kézműves romantikus- vintage steampunk-love scrapbook fotóalbum

"My dear love..." - egyedi, kézműves romantikus- vintage steampunk-love scrapbook fotóalbum leírása

Őrizd meg életed legszebb érzésének minden egyes pillanatát ebben a nagyon egyedi, gyönyörű scrapbook albumban. Élvezd a képek elrendezését az albumban, fedezd fel annak minden oldalát, nyisd ki, hajtsd fel- le az oldalakat, tekints be a zsebekbe, vedd ki a kártyákát, ragassz rájuk képeket. Ja, és töltsd meg az albumot szerelmed képeivel.

Az album teljes mértékben kézzel készült, általam tervezett, egyedi, boltban bizton nem vásárolható meg.

Keménytáblás borítója 3 mm vastag falemezből készül. Fémveretes díszeket, vintage csipkét, gyönyörű gyöngyöket használok díszítésnek.

Igény esetén több képet is tudok küldeni.

Nagyon szép ajándék lehet évfordulóra, születésnapra szerettednek, de bármilyen más témában is szívesen elkészítem.

Az ár 10 oldalas albumra vonatkazik.

Mérete:

szélessége: 22 cm
magassága: 22 cm
vastagsága: 8 cm

"My dear love..." - egyedi, kézműves romantikus- vintage steampunk-love scrapbook fotóalbum jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

termékkód
3189622

feltöltve
2018. augusztus 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"My dear love..." - egyedi, kézműves romantikus- vintage steampunk-love scrapbook fotóalbum szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

"My dear love..." - egyedi, kézműves romantikus- vintage steampunk-love scrapbook fotóalbum alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: