Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

3 az 1-ben, öltöztethető baba II.

3 az 1-ben, öltöztethető baba II. leírása

Szürke filcből babát varrtam, majd bagoly, róka, mosómedve sapkát és hozzá illő palástot készítettem, így háromféle figurává alakítható.

Szarvas, béka, panda sapkával is megtalálható a boltomban.

Mérete: hossza 17 cm, szélessége 10 cm.

Köszönöm, hogy benéztél! :)

3 az 1-ben, öltöztethető baba II. jellemzői

kézműves termék, készítette: manotanc
anyag

technika

színek

termékkód
2950713

feltöltve
2017. október 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3 az 1-ben, öltöztethető baba II. szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

3 az 1-ben, öltöztethető baba II. alkotója: manotanc

manotanc Üdvözöllek!

Édesanyámnak köszönhetően már gyerekkorom óta foglalkozom mindenféle technikával.
Pici korom óta varrok, hímzek, kötök, gyöngyöt fűzök, hajtogatok, gyertyát és gipszet öntök, ékszereket készítek.

Szeretek új technikákat és anyagokat kipróbálni. Imádom az alkotás folyamatát, mikor a környezetemben megihlet valami és aztán a megvalósítás kigondolásán és az elkészítésén keresztül megszületik a kész mű. :) Jelenleg gyurmából készült ékszereken élem ki a kreativitás iránti vágyaimat.

Eddig elsősorban ajándékba illetve saját használatra készítettem különféle tárgyakat. Igyekszem csupa olyan dolgot alkotni, aminek én magam is örülnék. De ha van egyéni elképzelésed, akkor állok elébe, keress bátran. :)

Addig is köszönöm, hogy benéztél! További jó nézelődést!

Manótánc

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek