Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

3 db kerámia Gomba dekoráció - VEGYES

3 db kerámia Gomba dekoráció - VEGYES leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kerámia gombák, végre nem műanyagból. Felfüggeszthető, kézzel festett gombák, piros, kék, barna.
Nincs köztük két tökéletesen egyforma, csak nagyon hasonló, de mindegyik egyedileg, kézi munkával készült, a formára sincs sablon, és a festésre sem.

A gombák fizikai jellemzői:
Magasság: kb. 4-5 cm
Kalap átmérő: kb. 3-3,5 cm
Súly: kb. 3 dkg

Az ár 3 darabra vonatkozik.

Tömörre vannak égetve 1200 fokon.
Használhatók ajtódíszre, asztaldíszre dekorációnak, apró szuveníreknek csak úgy, de köthetők csomagra, állhatnak az íróasztalon, vagy lóghatnak a konyhában, gyerekszobában, lehet velük adventi koszorút dekorálni.
Kedves, személyes ajándékként is megállják a helyüket: végre valami aminek az anyukád, a legjobb barátnőd, és a kolléganőd is egyformán örül.:)
Többféle színösszeállítás van, érdemes a gombákhoz apró házikókat is választani, együtt mutatnak igazán jól.

A kerámia gombák károsanyagtól mentes alapanyagokból készülnek, speciális fehér agyagból, magastüzű mázakkal, innovatív technológiával, így biztos lehetsz benne, hogy hajszálrepedésektől mentes, tartós darab kerül hozzád.

Ha még nézelődsz, de később visszajönnél ne felejtsd el kedvencnek jelölni a meseházikós karácsonyfadísz szettet, hogy könnyen visszatalálj.

3 db kerámia Gomba dekoráció - VEGYES jellemzői

termék, készítette: Mesekeramia
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
Egy darab sárból az egészet.:)

technika

színek

termékkód
2903868

feltöltve
2017. szeptember 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

3 db kerámia Gomba dekoráció - VEGYES szállítása

2017. ÉVI SZÁLLÍTÁSI INFORMÁCIÓK

Több módon kerülhetnek új otthonukba a Mesekerámiák, a csomagolás minden esetben nagyon alapos. Számtalan szállítási mód létezik, a díjakat több szempont alakítja, nagyjából ezek: a szolgáltató, a feladás a helye, az átvétel helye, törékeny és/vagy terjedelemes, értékbiztosítás összege.

Összeszedtem a lényeges információkat, hogy biztosan a számodra legmegfelelőbb szállítási módot választhasd!
(Az alábbi adatok a Vaterafutár oldaláról származnak: http://www.vaterafutar.hu/)

►MPL – Vaterafutár

Súly (tól-ig)...............2 kg-ig..................5 kg-ig
Átvétel helye:
Háznál.....................1090 Ft.................1290 Ft
PostaPont.................990 Ft.................1130 Ft
Csomagautomatánál 890 Ft..................890 Ft

A törékeny illetve terjedelmes feladás felára: az alapdíj 100%-a.
Az árak tartalmazzák az értékbiztosítást 150 000 Ft értékig.

PostaPontok helye: https://www.postapont.hu/vasarloknak/postapontok/
Csomagautomaták helye: http://www.postapont.hu/partnermaps/csomagautomata

►FoxPost – Vaterafutár

Max. méret Max. súly Automatából ⇒ Automatába.......Automatából ⇒ Házhoz
4,5 x 36 x 53 cm (XS) 5 kg 579 Ft...........................................................890 Ft
12 x 36 x 62 cm (S) 15 kg 579 Ft...........................................................890 Ft
20 x 36 x 62 cm (M) 25 kg 679 Ft.........................................................1090 Ft
60 x 36 x 62 cm (L & XL) 25 kg 879 Ft.................................................1590 Ft

Házhozszállítással csak akkor kérd a csomagot, ha 8.00 és 17.00 óra között a megadott címen elérhető vagy. Ennél a szállítási módnál (automatából házhoz) +190 Ft-ért törékeny kezelés kérhető, ezt minden esetben javaslom.
Értékbiztosítás: 300.000 Ft-ig.

Automatakereső: https://www.foxpost.hu/csomagautomata-kereso/

►Webox

Súly: 0,1-25 kg...........................Csomagterminálba kézbesítve 599 Ft

Az árak tartalmazzák az értékbiztosítást 150 000 Ft értékig.
Az utánvétkezelésnek és a törékeny kezelésnek nincsen külön költsége!
Automatakereső: https://webox.hu/hu/neked/keresd-meg-a-terminalod

►POSTA

Az MPL a Vaterafutáron keresztül lényegesen kedvezőbb, ezért csomagfeladásra csak ezt használom, lásd fent.

2017. év elejéig a posta ajánlott levélként is házhoz vitte azokat a küldeményeket, amik 2 kg alatt voltak és a szélességük, magasságuk, hosszúságuk együttesen nem haladta meg a 90 cm-t.
Most a vastagság/magasság nem lehet több 2,4 cm-nél. Ezeket már csak postán maradóként lehet feladni, hogy küldenek-e értesítést arról, hogy megérkezett elég bizonytalan és ez is feláras. Semmiképpen nem javaslom, lassan minden más kedvezőbb áron van. Postai díjak: https://www.posta.hu/postai_dijak

►SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
Budapesten, a 17. kerület szomszédságában, a műhelynél veheted át a megrendelésedet. Kiemelten érzékeny tárgy esetén, ami a szállítás, vagy már a biztonságos csomagolás kapcsán is sérülhetne ezt javaslom.

►KÁRTÉRÍTÉS

A szállítás során a szolgáltató hibájából keletkező károkért nincs módom nagyobb mértékben felelősséget vállalni a címzett felé, mint ahogyan a szolgáltató teszi ezt felém, a feladó felé.

►GARANCIA

Minden esetben 100%-os elégedettségi garanciát vállalok: ha nem tetszik, amit kaptál, nem kell megtartanod, ennek én sem örülnék, ez hiúsági kérdés.:)
Juttasd vissza nekem sértetlenül a motyót a saját költségeden, amint ez megtörtént visszaküldöm a termék árát és az első szállítás költségét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
HÁZIG:MPL csomag törékeny kezelés nélkül 1 090 Ft 1 290 Ft
HÁZIG: MPL csomag törékeny kezeléssel 2 200 Ft 2 500 Ft
PostaPontra kézbesítés 990 Ft 1 030 Ft
Posta Csomagautomata 890 Ft 1 030 Ft

3 db kerámia Gomba dekoráció - VEGYES alkotója: Mesekeramia

Mesekeramia Kedves erre járó Vándor!

Dudás Emese vagyok, Meseváros épületeit és Varázserdő növényeit, állatait tervezem meg és készítem el fagyálló anyagból, hogy elvarázsolják az otthonokat, kerteket, teraszokat, fákat.

2007-ben, már bőven felnőtt fejjel kezdtem tanulni a kerámiakészítést, gyorsan kiderült, hogy több lesz ez számomra egyszerű hobbinál, 2009-ben végeztem el a Kresz Mária Alapítvány OKJ-s fazekas képzését.

Azóta beszippantott ez a mesevilág, eleinte csak éjszakánként, és hétvégén rúgtam a korongot, mára az ébren töltött óráim legnagyobb részét ezzel töltöm, mert ez ragad meg, ez köt le, repít fel, emel át.
Az alkotás terápia, a szó legjobb értelmében.

Azt gondolom és gyakran mondogatom is, hogy senki nem úgy keveredik be az erdőbe, hogy egyszer csak köré nőnek a fák. Egyik lépés a másik után.. Ahová jutottam varázserdő, a világom mesevilág.

A műhely kertjében ajtóval, ablakokkal díszített fák, színes gombák, cifra tornyok, mohás kövek, gyíkok, kacskaringós tornyok között ácsorog az idő, ahogy a félporcelán templomok óráin a mutatók.

Csendes, időtlen létezők egy elvarázsolt világban, a mai napig rácsodálkozom, hogy beléphettem ide és lehetőségem van megmutatni mi mindent találtam.

A kezdetek óta csomó minden változott ( például nem lettem fazekas ) és változásban van ma is, de ez a döbbent áhítat állandó.

Számomra ez az az anyag, amiből alkotni érdemes, mert szerves, élő, rezeg, mint Te, vagy én.
Hat rám, ahogy én is hatok rá, minden darab rög üzen valamit, ez keveredik össze a bennem kavargó érzésekkel, gondolatokkal.
Minden égetéssel az Élet rögzül kerámiává.

Magaddal vihetsz egy darabot, vagy odaadhatod annak, akit szeretsz, ha a szándék tiszta, ez megőriz és megvéd.

Az alkotás folyamatában lelt öröm akkor teljes, hogy ha az, ami a kezeim közül kikerül esztétikus, funkcionális és nem utolsósorban jó minőségű.

Nekem ez azt jelenti, hogy a tárgyak -mivel sok kültéri kerámiám van- valóban fagyállóak, vízhatlanok, és nincsenek tele a kerámiamázakra sajnos annyira jellemző hajszálvékony repedésekkel.

Hogy ezt a minőségi váltást megléphessem egy új technológiát használok: nagyon magas kaolin tartalmú anyagból, speciális mázakkal az átlagosnál sokkal magasabb hőfokon égetem a tárgyakat.

A hőfokot tekintve ezek már majdnem porcelánok, viszont a díszítés itt is máz alá történik, mint a hagyományos fazekasságnál. Megvan bennük a porcelán keménysége, de őriznek valamit a hagyományos cseréptárgyak rusztikusságából.

A felhasznált alapanyagok káros összetevőktől mentesek, nem ártalmasak az egészségre, nem használok ólmos, kadmiumos mázakat.
Ezen a hőmérsékleten ( <1200 C ) már a fémek bőven megolvadnak, a sima agyag sem bírja, de ez garantálja a magas műszaki minőséget.

Pillanatnyilag nincs szabad kapacitásom teljesen egyedi megrendelések teljesítésére, vagy határidős feladatokra.

De ha például szeretnél egy nevet, idézetet egy általam egyébként készített formára, és "ráér", akkor keress bizalommal, igyekszem válaszolni - ha ez nem sikerül időben mindig mindenre, mindenkinek, kérlek nézd el nekem, a napi feladatok mellett időt kell találnom az álmodozásra is.:)

Inkább nézz körül mi van készen.:)

Köszönöm:
Dudás Emese

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek