Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Baglyok - övtáska

Baglyok - övtáska leírása

késztermék, azonnal szállítható

Drapp/maogyorószín kordbársonyból készült övtáska (saját szabásminta alapján). Bélése fekete alapon színes gombás pamut. A baglyokat gyapjúfilc alapra vasaltam saját "matricaként" és ezt varrtam rá az övtáskára. Csattal záródik. Állítható heveder pántot kapott, ami szintén csattal kapcsolható össze.

Teteje nem egyszerűen lehajtós, hanem a belső oldala is lehajlik, csak az rövidebb, hogy szebben mutasson. Ennek előnye, hogy nem tud kipotyogni belőle semmi, és ki sem tudnak belőle venni semmit, mégsem kell egy plusz cipzározással vacakolni a bezárásánál.

Laposan kicsinek tűnik, de nagyon jól tömhető, persze egy övtáskához képest.Mérete: 24 cm széles és 17 cm magas.

Ha tetszik, de más színben szeretnéd, írj bátran!

Baglyok - övtáska jellemzői

kézműves termék, készítette: Jando
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2839124

feltöltve
2017. június 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Baglyok - övtáska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 500 Ft

Baglyok - övtáska alkotója: Jando

Jando Mindig szerettem a különleges, kézzel készített dolgokat, amik az alkotót és a viselőt is egyedivé tették. Szivesen jártam kézműves vásároka, s elhatároztam, hogy megpróbálok saját elképzeléseim alapján alkotni. Első próbálkozásaimat sok más követte. Az évek során több lehetőségem is adódott új technikák elsajátítására, a régiek fejlesztésére: gyöngyöt fűztem, varrtam, hímeztem, gyertyát öntöttem, festettem - többféle eszközzel és anyaggal dolgoztam.

Nemrég kezdődött a textilekhez való vonzódásom, ami egyre erősebb, és egyre inkább szeretek varrni.
Fő munkatársam a kislányom: akkor tudok új dolgokat alkotni, ha ő hagyja :).

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek