Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Meggymagos babzsák marok cica

Lejárt

Kattints a termék aktuális oldalára »
Meggymagos babzsák marok cica

Ez a kiscica (19 x 12 cm) tiszta pamut anyagból készült feje vatelinnel, teste ...

Ára: 2 600.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Meggymagos babzsák marok cica leírása

Ez a kiscica (19 x 12 cm) kötött és polár anyagból készült feje gyapjúval (amit saját magam vegyszermentesen tisztítottam, kártoltam), teste cseresznye illetve meggymaggal van kitömve. (A kertben termett gyümölcsök magját is, magam tisztítottam, szintén vegyszerek nélkül.) .

Ezért melegíthető nem forró fűtőtesten vagy mikróban (20 mp) és hűthető is. A meggymagok felmelegítés után hosszan megtartják a hőt, és fokozatosan engedik ki magukból, hűtve is fokozatosan melegednek csak fel. Felmelegítve alkalmas fülfájás vagy egyéb (nyak, derék stb.) fájdalom enyhítésére, lehűtve pedig rándulás ficam vagy törés esetén hoz enyhülést. Nem fagyaszt le, mint a jeges borogatás.

Máskor pedig jó barátként, és kicsiknek mozgás fejlesztő babzsákként is szolgál.
Egyedi tervezésű és kivitelezésű darab. Kézzel kímélő mosószerrel mosható, de gondosan jól szellőző helyen kell szárítani! Remélem sok örömöt okoz leendő gazdájának.

A megadott szállítási díj csak tájékoztató jellegű, a választott postázási mód alapján, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően változhat. Minden vásárlás esetén külön levélben megírom a pontos végleges postai díjat.

Meggymagos babzsák marok cica jellemzői

kézműves termék, készítette: Blackata

saját alapanyag

termékkód
2901487

feltöltve
2017. szeptember 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Meggymagos babzsák marok cica szállítása

Kedves Érdeklődő!

KATcreatures oldalon található termékek legfőbb célja, hogy legalább olyan örömöt okozzanak leendő gazájának, mint a készítőjének. Ezért, ha a termékkel kapcsolatosan a vásárlás során vagy a kézhezvételkor kifogás merülne fel, vagy csak nem tetszik, természetesen visszavásárolom, a visszaküldött termék árát kifizetem. Ez egyedül a már használt, elkoszolódott termékekre nem érvényes.

A szállítási díj a választott postázási mód alapján, a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően változhat. Minden vásárlás esetén külön levélben megírom a pontos végleges postai díjat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft

Meggymagos babzsák marok cica alkotója: Blackata

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek