Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Férfi válltáska

Férfi válltáska leírása

Erős kordból és vászonból varrt férfi táska, egyedi díszítéssel. A képen láthatón \\\"hippi busz\\\" van, de kérésre bármilyen más kedvenc motívummal is elkészítem. Mágneszárral záródik és mobilzseb található benne.
Nagyon klassz darab.

Férfi válltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: FFanni

színek

termékkód
785602

feltöltve
2011. január 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Férfi válltáska szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Férfi válltáska alkotója: FFanni

FFanni Forgács Fanni vagyok, négygyermekes, főállású édesanya. Eredeti foglalkozásom messze áll a kézműves szakmától, azt az otthon töltött \"szabadidőmben\" kezdtem el tanulni és aktívan gyakorolni a kikapcsolás végett. Már három éves korom óta gyöngyözöm, kislányként teljesen természetes módon a babáim (ja nem, csak \"Viki\" babám) ruháit is én varrtam, díszítettem. Legkedvesebb elfoglaltságom akkoriban a gyöngyök színek szerinti szétválogatása volt -igazi hamupipőke módra-, majd újbóli összeborítása. (Van némi mazochista hajlamom ezek szerint.)
Később jött a fonal szerelem. Gimnazista koromban butiknak kötöttem pulcsikat, egy kis zsebpénz kiegészítésként. Aztán sorra jöttek a gyerekek, én otthon ragadtam és a gyerekek mellett a textil szerelmese lettem. Első komolyabb munkám (amin ma jóízűen mosolygok) a 20 éves nagyfiam baba falvédője volt. Mai napig kincsként őrzöm. Aztán sorban jöttek az ötletek és a fejlődés. Nem a mennyiség a minőség fontos a számomra. Az, hogy munkáim harmonikusak, igényesek és szerethetőek legyenek. Nyitott szemmel járok a világban, figyelem és fogom a szépet, ez feltölt és inspirál.
Hiszem, hogy a munkáimon keresztül mindazt a szépet és harmonikusat, ami engem éltet, átadhatom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban