Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Lilla" virágos alkalmi öv, derék dísz

" Lilla" virágos alkalmi öv, derék dísz leírása

késztermék, azonnal szállítható

Gyönyörü élénk színekben álmodtam meg ezt a tavaszt idéző alkalmi övet. Akár esküvőkre koszorúslányok ruháját ékesítheti, vagy egy menyecskeruha éke lehet, vagy akár farsangra egy hercegnő jelmeznek a derékdísze is lehet.
A virágokat kézzel , egyenként készítettem szaténokból, organzákból, csipkéből és saját kézzel horgolt elemekből. A virágkompozíciót egy saját kézzel festett csipkére valamint egy csíkos organza szalagra erősítettem fel, ezt masnira kötve tudod méretre állítani.
Méretei: a virág kompozíció méretei 19/12 cm, a csipke öv szélessége 9 cm.

" Lilla" virágos alkalmi öv, derék dísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Limoncsello
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
Kézzel festett csipke, horgolt kiegészítők

technika

termékkód
2918305

feltöltve
2017. szeptember 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Lilla" virágos alkalmi öv, derék dísz szállítása

Kedves vásárló! Az itt megrendelt termékekkel kapcsolatban bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolok a lehető legrövidebb időn belül, vagy bármilyen külön kívánságod lenne a termékkel kapcsolatban ( gondolok itt arra hogy egy nagyon hasonlót szeretnél de szeretnél kicsi változtatásokat rajta) amennyiben ez lehetséges igyekszem teljesíteni azokat.
A termék személyes átvétele Győrben lehetséges, ez semmilyen szállítási költséggel nem jár. Amennyiben postai úton lehet csak átvenni, én gondoskodom a sérülés mentes csomagolásról, ami éppen a termékek megóvása érdekében, csak és kizárólag dobozban történhet, buborékos boríték nem jöhet szóba, ezért a postai költségbe már ezt is belefoglaltam. Ragaszkodom az ajánlott küldeményként való postázáshoz, az utólagos félreértések elkerülése végett. Amennyiben a küldemény postai költsége több lenne a kiírtnál, a különbözetet én állom.
Köszönöm a bizalmad!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft

" Lilla" virágos alkalmi öv, derék dísz alkotója: Limoncsello

Limoncsello Szeretettel köszöntelek boltocskámban!

Hálával tartozom a Jó Istennek, amiért a munkám egyben életem egyik értelme és szerelme is egyaránt.Szívvel-lélekkel készítem alkotásaimat,remélvén hogy elnyerik tetszésedet,mivel ezeket Neked készítem,hogy szebbé és vidámabbá tegyék mindennapjaidat,én pedig élvezem ahogyan az alkotó energia kezeim közt kézzelfogható csodákban nyilvánul meg.Számtalan technikát használok,éppen az elképzelésemnek legjobban megfelelőt. Szeretem a finom-elegáns vonalakat,leginkább a természetből merítek ihletet,de ezt Te is könnyedén észreveheted a virágoktól roskadozó polcaimon :)
Kellemes nézelődést, válogatást, vásárlást!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: