Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Púder" bazsarózsás gyűrűpárna

" Púder" bazsarózsás gyűrűpárna leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Törtfehér szatén alapra ragasztottam majd varrtam egy réteg, szintén törtfehér hímzett szalag csipkét, ennek közepét egy púderrózsaszínű szatén szalaggal díszítettem, majd a közepére egy törtfehér szaténból és organzából bazsarózsát tettem. A rózsa közepébe csipkét és egy strasszos brosst tettem. A gyűrűket keskeny szatén szalaggal lehet a párnára rögzíteni.
Kérheted bármilyen más szín kombinációban is, igyekszem minden kérésnek elegettenni :)
Méretei: 20/20 cm, rózsa átmérője k.b. 10-12 cm.

" Púder" bazsarózsás gyűrűpárna jellemzői

kézműves termék, készítette: Limoncsello
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
2918488

feltöltve
2017. szeptember 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Púder" bazsarózsás gyűrűpárna szállítása

Kedves vásárló! Az itt megrendelt termékekkel kapcsolatban bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolok a lehető legrövidebb időn belül, vagy bármilyen külön kívánságod lenne a termékkel kapcsolatban ( gondolok itt arra hogy egy nagyon hasonlót szeretnél de szeretnél kicsi változtatásokat rajta) amennyiben ez lehetséges igyekszem teljesíteni azokat.
A termék személyes átvétele Győrben lehetséges, ez semmilyen szállítási költséggel nem jár. Amennyiben postai úton lehet csak átvenni, én gondoskodom a sérülés mentes csomagolásról, ami éppen a termékek megóvása érdekében, csak és kizárólag dobozban történhet, buborékos boríték nem jöhet szóba, ezért a postai költségbe már ezt is belefoglaltam. Ragaszkodom az ajánlott küldeményként való postázáshoz, az utólagos félreértések elkerülése végett. Amennyiben a küldemény postai költsége több lenne a kiírtnál, a különbözetet én állom.
Köszönöm a bizalmad!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 290 Ft 1 390 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
MPL futárral csomag automatába 590 Ft 590 Ft

" Púder" bazsarózsás gyűrűpárna alkotója: Limoncsello

Limoncsello Szeretettel köszöntelek boltocskámban!

Hálával tartozom a Jó Istennek, amiért a munkám egyben életem egyik értelme és szerelme is egyaránt.Szívvel-lélekkel készítem alkotásaimat,remélvén hogy elnyerik tetszésedet,mivel ezeket Neked készítem,hogy szebbé és vidámabbá tegyék mindennapjaidat,én pedig élvezem ahogyan az alkotó energia kezeim közt kézzelfogható csodákban nyilvánul meg.Számtalan technikát használok,éppen az elképzelésemnek legjobban megfelelőt. Szeretem a finom-elegáns vonalakat,leginkább a természetből merítek ihletet,de ezt Te is könnyedén észreveheted a virágoktól roskadozó polcaimon :)
Kellemes nézelődést, válogatást, vásárlást!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek