A nagy táska 40x32x8-10 (felfelé bővül). Zippzárral záródik, 15,6"-os laptop belefér, és még jó pár ez-meg-az. Nem csak a rátétek, de m...

kézműves termék, készítette: Taas
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr
technika: bőrművesség

LÁNGOLÓ - NŐI TÁSKASZETT

LÁNGOLÓ - NŐI TÁSKASZETT leírása

A nagy táska 40x32x8-10 (felfelé bővül). Zippzárral záródik, 15,6"-os laptop belefér, és még jó pár ez-meg-az. Nem csak a rátétek, de minden kézi varrással készült.
A kis táska 26x18x5 cm, állítható vállpánttal, mágneszárral, és bőr béléssel. Szintén csak kézi varrás!

Saját tervezésű, egyedi darab, nem készül belőle másik!

LÁNGOLÓ - NŐI TÁSKASZETT jellemzői

kézműves termék, készítette: Taas
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3561393

feltöltve
2019. november 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

LÁNGOLÓ - NŐI TÁSKASZETT szállítása

MINDEN TERMÉKRE VÁLLALOK GARANCIÁT!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 550 Ft
890 Ft 890 Ft

LÁNGOLÓ - NŐI TÁSKASZETT alkotója: Taas

Taas
Egy anyag, aminek az illatát, érintését mindenki szereti: a bőr. Bőrrel dolgozom én is, és nagyon szeretem ezt csinálni. Minden darabból csak egyet készítek, nem csinálok "széria-darabokat". Vagy a mintát, vagy a színt, esetleg az elkészítés módját, vagy alapanyagát váltogatom. Igyekszem továbbéltetni a népi hagyományokat is motívumokban, technikákban úgy, hogy a mai korban használható, hordható darabok kerüljenek ki a kezem alól. Csak kézzel varrok, ezért egy-egy darab elkészítése meglehetősen időigényes.

A TiGy névvel jelzett termékeket a húgommal közösen készítem. Itt már nem csak kézivarrást alkalmazunk, és jellemzően az alapanyag sem bőr, ezért az árak is jóval kedvezőbbek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: