Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kapucnis törölköző, fürdőköpeny gyerekeknek

Kapucnis törölköző, fürdőköpeny gyerekeknek leírása

Saját kézzel varrt kapucnis, bebújós, frottír fürdőponcsó ovis, iskolás gyerekeknek uszodába, strandra, ovis úszásra, nyaralásra, mely önálló törölközéshez is alkalmas.

A köntös alapja egy 70×140cm-es zöld, frottír törölköző, melyhez kézi öltéssel és szegéssel egy sárga frottír kapucnit varrtam. A kapucni csúcsán színes szaténszalagokból készült bojt van (kb.15cm hosszú).
A kapucnibojt színei a fürdőponcsó elején található mintával színben harmonizálnak.

Ezen a köntösön egy rózsaszín alapon, virágmintás esernyő minta van, melyet hímzéssel és szatén masnival díszítettem.

A kézzel varrt kapucnis törölköző-köpenynek története van:
Nagyobbik lányom ovis úszásához annak idején az óvónénik fürdőköntöst kértek csak (törölközőt nem, hogy ne kelljen annyit cipelni). De mint tudjuk abba nem igazán lehet rendesen megtörölközni... Így hát kerestem kapucnis poncsót... De nem volt sehol elég nagy (csak 60×120cm) és nem fért bele a gyerek feje...a rajzfilmfigura mintákról már ne is beszéljünk...
Elkezdtem hát törni a fejem, hogyan tudnám ezt én otthon szépen megoldani saját hatáskörben...kézzel varrva, mert akkor még nem volt varrógépem... Hát sokáig tartott kigondolni, de végülis a színes szalagokkal és a lányom ovis jelének a ráhímzésével jól sikerült...nagy örömet okoztam vele és rengeteg puszit zsebeltem be... Tartós az öröm és a fürdőponcsó is, mert ma már iskolás és még mindig ezt használja!
A gyerekek később is kötődnek az ovis jelükhöz... ezért kisiskolásoknak is ajánlom!
Ja és az ovis úszáson megismeri a gyerek a saját jelével ellátott törölközőjét, vagy ha elkallódott tudni fogják, hogy az övé... :-)

Szívesen elkészítem ezért más mintával és színnel is ezt a fürdőponcsót, melyre további mintákat, ötleteket a boltomban lévő termékek között találsz!

Fürdőponcsó mérete: 70×70cm (kiterítve 70×140cm)
Fürdőponcsó anyaga: 100% pamut (frottír)
Minta anyaga:100% pamut

Mosógépben 30-40°C-on mosható!

Kapucnis törölköző, fürdőköpeny gyerekeknek jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

ajándék nekik

termékkód
851636

feltöltve
2011. június 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kapucnis törölköző, fürdőköpeny gyerekeknek szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 480 Ft

Kapucnis törölköző, fürdőköpeny gyerekeknek alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban