Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

dekoratív asztali lámpa

dekoratív asztali lámpa leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

22x10x10cm opál üveges elektromos éjjeli lámpa. Különböző színű rizspapírral díszítettem, majd ezt a szép Buddha mintás szalvétát ragasztottam rá. Könnyen tisztán tartható, igazán dekoratív dísze, használati tárgya lehet akár az éjjeli szekrénynek, a nappalinak, de egy meditációs helységnek is. Különböző mintákkal, színekkel lehet még kombinálni. Igény szerint egyedivé tudom varázsolni. :)

dekoratív asztali lámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: csinaldmesike
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

termékkód
2950835

feltöltve
2017. október 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

dekoratív asztali lámpa szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 700 Ft 2 700 Ft

dekoratív asztali lámpa alkotója: csinaldmesike

csinaldmesike Üdvözöllek!

Ha elakadsz, nincs ötleted, nincs időd, de szeretnél örömet okozni másoknak, bármilyen alkalomra, akkor a legjobb helyen jársz. Keress bátran és a segítségedre leszek:)

Ádám Valéria vagyok és a célom, hogy csináldmesike fiókomban megtaláld a szeretteid, vagy magad kedvére való ajándékát:) Nyitott vagyok egy-egy átalakításra, híve vagyok a személyre szabott ajándékozásnak, egyedi ötletekkel.

Megtetszett valami? Örömmel veszem, írj bátran:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: