Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Olívás, levendula szappan

Olívás, levendula szappan leírása

Érzékeny bőrűek részére készítettem ezt az ápoló szappant,olívaolaj és levendulavirág felhasználásával. A megfelelő habzásról a kókuszolaj és a ricinus olaj gondoskodik.Az ápoló hatást a hozzáadott kecsketej fokozza.Illatosításra levendula illóolajat használtam.Kozmetikai pigmenttel és kék agyaggal szineztem.
A szappant olajfa díszíti.
Súlya kb 100 gr
A harmadik és negyedik képen látható fa díszdoboz külön megvásárolható 300.-Ft-ért.

Olívás, levendula szappan jellemzői

kézműves termék, készítette: naturica

színek

termékkód
2380264

feltöltve
2017. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Olívás, levendula szappan szállítása

Termékeimet bélelt (pukkanós) borítékban, csomagként küldöm. A Posta csak így veszi fel 2017-től. GLS csomagként olcsobban tudom postázni, ezért ezt a szállítási módot preferálom . Sajnos a településünkön nincs WEBOX
Ha postán maradó küldeményként adom fel, akkor 590-935.- ft között lesz a szállítási költség. A súlyt a Meska nem tudja kezelni, ezért ebben a szállítási módban utólag kapod meg a költséget.
Kencéimet mindíg megrendelés alapján készítem, így egyedi kívánságokat is figyelembe tudok venni (illatmentes, más illat, más kiszerelés, egyéb egyedi igények pl fényvédő faktor stb) Kérlek jelezd és megbeszéljük.
Az alapanyagok hosszú (1-2 éves) szavatossági idővel rendelkeznek. Vizet nem használok a kencékhez, ezért tartósítószert se. A kencék biztonsággal eltarthatóak 6 hónapig. Ha meleg a lakásod, 25 fok feletti, javaslom hűtőszekrénybe tartani. Jó tanácsaim e-mailon megküldöm.
Ha szállítás során sérül a csomag, vagy valamelyik termék nem nyerte el tetszésedet 15 napon belül díjmentesen kicserélem, vagy vissza utalom az árát, ha visszaküldöd.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 935 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 195 Ft 1 195 Ft

Olívás, levendula szappan alkotója: naturica

Meska interjú az alkotóval »

Az Ízportán megtalálod különleges, ínyenceknek készült lekvárjaimat, amit kistermelőként állítok elő.
Regisztrációs számom: 032 T 143

Természetes alapanyagokat használok, tartósítószert, ízfokozót, mesterséges szinező anyagot nem teszek a lekvárokba. Az ősrégi, jól bevált hőkezeléssel fertőtlenítem az üvegeket, forrón töltöm bele a lekvárokat, és száraz dunsztba teszem.
Felbontás után kérlek hűtőben tartsd!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek