Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló

Lejárt

Kattints a termék aktuális oldalára »
A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló

A virágok királynője a rózsa - illata nekem mindig a nyarat juttatja eszembe ezé...

Ára: 1 000.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló leírása

A virágok királynője a rózsa - illata nekem mindig a nyarat juttatja eszembe ezért készítettem egy piros pigmentes ajakápolót. A kiváló minőségű, hidegen sajtolt vadrózsa olajat illóolajjal egészítettem ki.

Ha kipróbálod imádni fogod!

A vadrózsa olaj kiválóan segíti a sejtmegújulást, ápolja a száraz, hámló bőrt, ideális a hegek kezelésére is. Transzretinolsav-tartalma támogatja a kollagéntermelődést és segít a bőr nedvességének megőrzésében.
Ajakápolóm ahogy már megszokhattátok 100% természetes, mesterséges szinezék és illatanyag mentes.

A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló jellemzői

kézműves termék, készítette: SophieBello

színek

termékkód
2748309

feltöltve
2017. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft
Foxpost csomagautomata előre fizetéssel 399 Ft 399 Ft

A nőiesség egyik titka- rózsaolajos ajakápoló alkotója: SophieBello

SophieBello Meska interjú az alkotóval »

Egyre többen szeretnének természetesen és környezettudatosan élni. A boltokban kapható természetesnek mondott, öko és bio feliratokkal ellátott kozmetikumok minden esetben tartalmaznak mesterséges összetevőket.

Szinte minden termékem tartalmaz sheavajat, valamint törekszem arra hogy bio illetve ellenörzött ökológiai gazdálkodásokból származó minőségi alapanyagok tegyék ki az össztömeget. Az összetevők közül említésre méltó az extra szűz oliviaolaj, a jojoba olaj, a mandula olaj, a mangóvaj, a kakaóvaj.

Ismételt vásárlás esetén a környezettudatosság jegyében visszaveszem a kiürült tubust/ tégelyt.

Személyes átvételi lehetőség Budapesten a reggeli illetve délutáni órákban az M2 metro vonalon a Moszkva téren,Déli pu és Batthyány téren illetve napközben a XII kerületben.

Jó nézelődést kívánva.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek