Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

AKCIÓ -35%! Malus Agyagos arclemosó krém 100 g

AKCIÓ -35%! Malus Agyagos arclemosó krém 100 g leírása

AKCIÓ -35%! MOST 1390 FT HELYETT 904 FT!
(Az akciós termék lejárata: 30.04.2017.)

Elsősorban a zsíros, pattanásos arcbőrre kiváló, de a normál arcbőr tisztítására is tökéletes.

A terméket átlátszó, pattintós kupakú flakonba töltve adom.

A jojobaolaj ellehetetleníti az aknéért felelős baktériumok életfunkcióit.
A zöld agyag (illite) nagyon erős tisztító, méregtelenítő, hámsejt-eltávolító és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír.
A sheavaj pedig már önmagában is nagyon jól hidratál, kiválóan ápolja a száraz bőrt. Nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású.
A ligetszépeolaj pedig számos pozitív tulajdonsága mellett gyulladásos, pattanásos bőrre is jótékony hatású.

A krém kíméletesen tisztít, frissít és közben táplálja a bőrt. Használat után sima és puha lesz az arcbőr, nincs szükség külön arcápolásra. Benedvesített arcbőrre kell felvinni, bemasszírozni, majd alaposan leöblíteni.
Próbáld ki, eddig mindenkinek bevált! ;)

Vásárlói vélemények:
"Ez az egyetlen arclemosó, ami nem szárítja ki a bőröm." -hallottam az egyik vásárlómtól.
"Amióta használom, láthatóan kevésbé zsírosodik az arcom, jóval kevesebb mitesszerem van és szép, pirospozsgás a bőröm!" -egyik kedves Meskas vásárlóm értékelése.
"Kellemesen hidratálja a bőrt, közben kezeli is." - Akirodh nevű kedves Meskas vásárlóm véleménye.
"Nagyon jó, kellemes az illata, remek termék." - Crista
"Kiváló arctisztító, ajánlom mindenkinek. nagyon jól tisztít, de nem szárít az olajoknak köszönhetően." - csagi
"Nagyon jól tisztít, hidratál, kellemes az illata, de a legjobban az tetszik, hogy nem szárítja az arcbőröm! Ajánlom kipróbálásra :)" - bocsi13
"Csak ajánlani tudom! :) Köszönöm szépen!" - aandreaa
"A lemosó egyszeri használat után beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Nem szárad ki a bőröm utána, szinte fellélegzett!" - Arienn
"Ez nagyon jó!! Már egy hét után megtette a hatását, nagyon sokat dobott a bőröm minőségén, alig akartam elhinni :)" - vassvera
"Nagyon jó, kímélő arctisztító. Az én száraz, érzékeny bőrömet sem szárította, csak kíméletesen tisztította." - vikcy1
"Nagyon tetszik,használat után a bőröm sokkal puhább,és a mitesszereket is láthatóan összehúzta.Ha elfogy,újra rendelem." - PTimo
"Az arclemosót a fiamnak rendeltem, aki két nap használat után észrevette, hogy kisebbek lettek a pattanásai." - kriszkrosz

Összetétel:
Víz, Finomítatlan sheavaj (bio), Jojobaolaj (bio), Ligetszépeolaj (bio), Extraszűz olívaolaj, Zöld agyag, Lecitin, Sucrose cocoate, Xanthan gum, Kamillakivonat, Zsályakivonat, Teafa-, Levendula-, Borsmenta-, Rozmaring-illóolaj, Benzilalkohol, Glicerin, Benzoesav, Szorbinsav, Tejsav.

A kamilla- és zsályakivonatot én magam készítem a krémekhez.

A termékeim kb. 4 hónapig őrzik meg a minőségüket (hűtés nélkül). Glicerinben oldott természetazonos anyagok keverékével vannak tartósítva (Benzoesav, Benzilalkohol és Szorbinsav), mely egy megbízható, bőrbarát tartósítószer. Megfelel a németországi gyógyszer és vegyipari cégek ellenőrző szerve (BDIH) szabványainak, felhasználható natúrkozmetikumokba.

Termékeimet minden esetben felcímkézve adom, melyen a termék neve, összetétele, kiszerelése és lejárata (nap.hónap.év.) szerepel.

Budapesti SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE Zuglóban, a Telepes u-ban (Bosnyák tér környéke) van lehetőség, kedden 09:00-12:00-ig, illetve csütörtökön 16:30-18:30-ig lehet átvenni helyszíni fizetéssel vagy előre utalással, előre megbeszélt időpontban.
Amennyiben a fent leírt helyszín és időpontok nem megfelelőek számodra, akkor csak csomagküldés útján vehető át a csomag.

A termékeket légpárnás borítékban küldöm, az árba bele van kalkulálva a csomagolási díj is.

2017. január elsejétől a postán sajnos csak csomagként lehet feladni a termékeket. Ez nem vonatkozik a POSTÁN MARADÓ levelekre, az ilyen küldeményeket továbbra is levélként lehet feladni, és a megadott postára kell érte befáradni.
A termékeket légpárnás borítékban küldöm, az árba bele van kalkulálva a csomagolási díj is.

Lehet kérni POSTA CSOMAGAUTOMATÁS feladást is, melynek aktuális árát a szállítási feltételeim között nézheted meg. Itt lehet tájékozódni az automaták helyszínéről az átvételhez:
http://www.postapont.hu/partnermaps/csomagautomata
Rendeléskor kérem megadni a választott automata helyét.

Lehetőség van FOXPOST
-csomagautomatába kérni a szállítást, illetve
-házhozszállítás is rendelhető.
Ezek aktuális áráról a szállítási feltételeim között tájékozódhatsz

Rendeléskor Foxpost csomagküldés esetén kérlek add meg a kiválasztott automata helyét.
A Foxpostos automaták általában nagyobb bevásárlóközpontokban, fedett helyen találhatók, így védve vannak a nagyobb hőmérsékleti ingadozástól a csomagok.

WEBOXos szállítást csak tavasztól őszig vállalok, a nyári hőség idején nem ajánlom, mert úgy tudom, hogy csak szabadtéri automatákkal rendelkeznek. Weboxos szállítás esetén is hozzáadom a 100 Ft CSOMAGOLÁSI DÍJAT, és csak előre utalás után vállalom a feladását az automatába.

Belföldi postautalványt (rózsaszín csekket) és utánvétes fizetést sajnos nem áll módomban elfogadni.
A termékeket csak azután tudom postázni, miután a vásárló kiegyenlítette a tartozását. Ha a vásárlás menetét másként képzeled el, kérlek ne vásárolj nálam!
Vásárlás esetén kérlek 3 napon belül vedd fel velem e-mailben a kapcsolatot.
Ha bármi kérdésed, kérésed van, azt vásárlás előtt tedd fel!
A krémek elkészülése után 2 héten belül vedd át a termékeket, ellenkező esetben az előre ki nem fizetett vásárlások esetén meghiúsultnak tekintem a vásárlást, és olyan vásárlónak adom a termékeket, aki már kifizette, és vár rá. Ennek megfelelően a vidékiek számára postázást javasolnék, mert a budapesti személyes átvétel csak nehézkesen szokott megvalósulni.

A bankon belüli pénzbefizetés minden esetben díjmentes, és azonnal megjelenik az összeg a számlán! Ha ingyenesen és gyorsan szeretnéd intézni a fizetést, akkor kérlek ezt a lehetőséget válaszd!

Vásárlás előtt kérlek, nézd át az összetevőket, és ha tudomásod szerint allergiás vagy valamelyikre, akkor inkább ne válaszd azt a terméket, amelyik tartalmazza.

A fent leírtakat a termék leütésével a vásárló tudomásul veszi, és elfogadja. Ellenkező esetben negatív értékelést kell, hogy adjak.
Megértésedet és együttműködésedet köszönöm.

AKCIÓ -35%! Malus Agyagos arclemosó krém 100 g jellemzői

kézműves termék, készítette: MalusKozmetikum

saját alapanyag
kamilla- és zsályakivonat

technika

színek

termékkód
2637245

feltöltve
2017. február 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

AKCIÓ -35%! Malus Agyagos arclemosó krém 100 g szállítása

A termékeket légpárnás borítékban küldöm.

A posta 2017.01.01-jével megszüntette a légpárnás borítékokra a levélként való kézbesítést, ezentúl csak csomagként tudom postázni, minimum 1490 Ft-ért (kivétel a postán maradó csomagok)! Javaslom nagyobb rendelések leadását, hogy megtérüljön az ára, vagy egyéb csomagküldő cégek, csomagpontok igénybe vételét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Foxpost csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Foxpost csomagküldés házhoz előre fizetéssel 790 Ft 790 Ft
Postai csomagautomatás átvétel előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft
Postán maradó ajánlott levél előre fizetéssel 565 Ft 1 290 Ft

AKCIÓ -35%! Malus Agyagos arclemosó krém 100 g alkotója: MalusKozmetikum