Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

lilas tunder mix

lilas tunder mix leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ujabb mix ruhat keszitettem..lila szurke tunderes valtozatban..
egyedi kivitelezesben..egyedi darabkent.
ilyen CSAKneked lehet..modern trendi viselet..
tobb fele textil osszevalogatasabol keszult
merete s-m

lilas tunder mix jellemzői

kézműves termék, készítette: aszteri
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

ajándék nekik

termékkód
2750545

feltöltve
2017. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

lilas tunder mix szállítása

A termékeket sima levél két póstázom.Ha esetleg bármilyen más módon szeretné a kedves vásárló kárem jelezze.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

lilas tunder mix alkotója: aszteri

aszteri Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek az én kis boltomban:)
Soproni lányka vagyok..immár 20 éve görögországban élek három gyerekemmel és férjemmel.
Női ruháakészitőként végeztem,de ahogy minden "kreativ"ember igy én is már gyermek korom óta minden félét kipróbáltam...és ez a szép és jó az egészben..a folytonos kihiváok..ezek adnak erőt és örömöt az alkotáshoz.
Nagyon szerettem rajzolni... aztán képeket festegettem,majd komolyan a varráson kivül elkezdtem az ékszerkészitést,a szalvétatehnikát,és még sok-sok mindent próbálok megvalósítani amit "megálmodok".
Az én kis világomban többféle tehnikával találkozhatsz. Szeretem a színeket...a változásokat..és az újabb és újabb ..kihívásokat.
KREATIV EMBERNEK LENNI NAGY ÉLMÉNY.MERT JOBB ADNI MIND KAPNI:)
Ha bármi megtetszik a boltomban, és talán szeretnéd más szinben vagy méretben..kérlek irj nekem és ha van rá mód elkészitem neked:)köszönöm hogy benéztél.
Ujabb tchnikám a transzfer,,a boltomban található termékk között találsz elég sok ilyet..nagyon szeretem.mutatós és Egyedi..
Tuni kell róla hogy textil festékkel festek még a ruhára amit fixélok..igy nem kell félni tőlük..sokan félnek a festett termékektől..nem kell...4o fokon moshatók,hátoldalról vasalhatók.
ÉS NAGYON EGYEDIEK.ILYEN CSAK NEKED LEHET..

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek