Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Appa plüss

Appa plüss leírása

Appa, a hatlábú bölény 'Az utolsó léghajlító' című animációs filmből, puha wellsoftból, géppel és kézzel varrva.

Appa 30 cm hosszú, szilikonizált poliészterrel van kitömve.

Teste pihe-puha wellsoftból, hasa, háta mintája polárból,orra-szeme, talpacskái filcből vannak.

Budapesten személyesen is átvehető.

Appa plüss jellemzői

kézműves termék, készítette: Kincsesmuhely

technika

színek

termékkód
2320354

feltöltve
2017. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Appa plüss alkotója: Kincsesmuhely

Köszöntelek, kedves Látogató!

Takács Judit vagyok, festő és rajztanár, és egy művészetterapeuta képzésen is részt vettem.

Itthoni műtermemben festek, vászonra és selyemre, ezenkívül nemezelek, varrogatok és rajz-festés, selyemfestő-, és nemezelő tanfolyamokat tartok.

Amikor először láttam egy kiállításon selyemfestményeket, a selyem finom, érzéki anyagán ragyogó színek rögtön elvarázsoltak. Azonnal tudtam, hogy én is szeretném ezt a varázslatot nem csak átélni, de át is adni.
Így lett a vászonra való festés mellett a kedvencem a selyemfestés is.
Emellett a gyapjúval való erőteljesebb munka, a nemezelés is elcsábított, és innen már csak egy lépés volt az éteri, égi szférákat képviselő selyem, és a pihe-puha, számomra mégis sokkal inkább földi gyapjú összeházasítása, a nuno-nemezelés.

Ebbe a varázslatos, fantasztikus színes világba szeretnélek elvezetni, és kívánom, hogy teljen annyi örömöd benne, mint nekem!