Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Appa plüss

Appa plüss leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Appa, a hatlábú bölény 'Az utolsó léghajlító' című animációs filmből, puha wellsoftból, géppel és kézzel varrva.

Appa 30 cm hosszú, szilikonizált poliészterrel van kitömve.

Teste pihe-puha wellsoftból, hasa, háta mintája polárból,orra-szeme, talpacskái filcből vannak.

Budapesten személyesen is átvehető.

Appa plüss jellemzői

kézműves termék, készítette: Kincsesmuhely
rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
2320354

feltöltve
2017. február 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Appa plüss szállítása

Budapesten az áruk személyes átvételére is van lehetőség, előre egyeztetett időben és helyen, egyébként ajánlott küldeményként postázom, vagy futárszolgálattal küldöm őket.

Ha a termékeimmel bármiféle probléma adódik, kérlek jelezd, és orvosoljuk.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 100 Ft 1 100 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 100 Ft 1 100 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft

Appa plüss alkotója: Kincsesmuhely

Köszöntelek, kedves Látogató!

Takács Judit vagyok, festő és rajztanár, és egy művészetterapeuta képzésen is részt vettem.

Itthoni műtermemben festek, vászonra és selyemre, ezenkívül nemezelek, varrogatok és rajz-festés, selyemfestő-, és nemezelő tanfolyamokat tartok.

Amikor először láttam egy kiállításon selyemfestményeket, a selyem finom, érzéki anyagán ragyogó színek rögtön elvarázsoltak. Azonnal tudtam, hogy én is szeretném ezt a varázslatot nem csak átélni, de át is adni.
Így lett a vászonra való festés mellett a kedvencem a selyemfestés is.
Emellett a gyapjúval való erőteljesebb munka, a nemezelés is elcsábított, és innen már csak egy lépés volt az éteri, égi szférákat képviselő selyem, és a pihe-puha, számomra mégis sokkal inkább földi gyapjú összeházasítása, a nuno-nemezelés.

Ebbe a varázslatos, fantasztikus színes világba szeretnélek elvezetni, és kívánom, hogy teljen annyi örömöd benne, mint nekem!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek