Ez a nyaklánc állatbarát, de leginkább pókokat kedvelő hölgy kedvenc nyaklánca lehet. Bevállalod? Garantálom mindenki meg fogja nézni...

kézműves termék, készítette: BomBomok
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: kapszula, lánc, göngy
technika: ékszerkészítés

pókos-pókfonalas kapszula nyaklánc

pókos-pókfonalas kapszula nyaklánc leírása

Ez a nyaklánc állatbarát, de leginkább pókokat kedvelő hölgy kedvenc nyaklánca lehet.

Bevállalod?

Garantálom mindenki meg fogja nézni!

Engedj a csábításnak!

Ha egyszerre több darab is megtetszik kedvezményt kapsz.
Ajánld ismerőseidnek szintén kedvezményben részesülhetsz.

Rozsdabarna színű kapszula pókhálómintával metál szürke szerelékkel.

Nem én vagyok az első, aki ékszert készít üres kávékapszulából, de ezek egyediek, nem másoltam másról és nem készítek két egyformát :)

Az én kapszulaékszereim kifinomultabb nőiesebb külsőt kaptak.

Gyöngyök, gombok, strasszok, és még sok minden került a kezembe és vált a kapszulaékszereim részeivé.

Többeknek mutattam már őket, és nem mindenki jött rá hogy miből is van.

A nyaklánc metál fekete színű, 58 cm hosszú.

Sok hasonlót fogok feltölteni a következő napokban, figyeld a boltomat, és kedvenceld őket, ha tetszenek :)

pókos-pókfonalas kapszula nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: BomBomok

jellemző

színek

termékkód
3321428

feltöltve
2019. január 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

pókos-pókfonalas kapszula nyaklánc szállítása

A szállítási költséget az aktuális postai díjszabás szerint számolom. Postakész borítékot használok, ajánlottan küldöm a megvásárolt alkotást.
A súly és méret miatt változhat a feltüntetett postaköltség.
Utánvéttel nem postázok!
Személyes átvételre lehetőség van Pécsen.
Most már a WEBOX-os szállítás is választható, amennyiben hozzád közel is található ilyen csomag automata.

Úgy csomagolok, hogy ne sérüljön a küldemény.
Az átutalás beérkezése után 1-2 héten belül postázok, kivéve, ha más határidőben egyezek meg a vevővel.

Az általam készített alkotásokra garanciát vállalok!

A vásárlástól való elállás esetén, a visszautalás alól mentesülök, amennyiben a termék, rendeltetés ellenesen már lett használva, vagy megrongálva érkezik vissza hozzám. A visszaküldés postaköltsége a vevőt terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 435 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 485 Ft 580 Ft

pókos-pókfonalas kapszula nyaklánc alkotója: BomBomok

BomBomok Meska interjú az alkotóval »

A BomBomok a nevünkből, mint mozaikszó lett megalkotva.
Korábban a varrás, gyöngyözés, kötés-horgolás volt a palettánkon, mára változott a helyzet.
Most a hulladékmentes háztartáshoz szükséges természetes alapanyagból készült, ujrahasznosított, mosható sokszor használható szatyrok, zsákok, szalvéták, viaszolt kendők készítésébe fogtunk. Mosható vattakorongokat, valamint tisztasági és intimbetéteket is textilzsebkendőket is készítünk. Mindez a műanyagok, nejlon zacskók, aluminium fóliák, csomagolópapírok kiváltására alkalmasak. Tervezzük még újrahasznosítani a feleslegessé vált pólókból szőnyegek és különböző tárolókosarak készítését is. Amit csak lehet ? újrahasznosítunk, hogy így minél kevesebb hulladék kerüljön be, illetve ki a háztartásunkból. Mindezt továbbra is szívvel-lélekkel tesszük.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek