Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Barack rózsa - kitűző/hajcsat

Barack rózsa - kitűző/hajcsat leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ennek a klasszikus formájú textil rózsának minden egyes szirmát magam alakítottam, varrtam.

Ideális kiegészítője lehet alkalmaknak, vagy épp a hétköznapi viseletnek.

A színe világos barack.

Amióta ezt a típusú rózsát készítem, rengeteg apró részletet dolgoztam ki rajta tapasztalat útján, így mára merem állítani, hogy ez a változat a specialitásom :-).

Igényednek megfelelően rögzítek a hátoldalára hajcsatot, kitűzőkapcsot, vagy a kettő praktikus együttesét. Rendeléskor üzend meg, melyiket szeretnéd! Üzenet hiányában automatikusan a kettő együttesével készítem el.

Ha egyedi elképzelésed szeretnéd kiviteleztetni, nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot!

A rózsa átmérője kb.9-10 cm. (Minimális eltérés lehetséges.)
Kisebb méretben is megvalósítható (minimum 6cm!), ám fontos tudni, hogy ebben az esetben külön előegyeztetés szükséges, mert a módosított, egyedi megrendelések sokszor hosszabb idő alatt készülnek csak el.

(Nem leírás alapján készül, saját tervezés eredménye. Éppen ezért kérem kedves ALKOTÓTÁRSAIMAT, hogy tartsák tiszteletben szellemi termékeimet azáltal, hogy nem másolják munkáimat! Köszönöm!

Barack rózsa - kitűző/hajcsat jellemzői

kézműves termék, készítette: gemma
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
3198264

feltöltve
2018. augusztus 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barack rózsa - kitűző/hajcsat szállítása

Termékeim postázási díja a Magyar Posta 2017. januárjában módosított díjszabása végett egységesen 1800Ft-ra változott.- a csokrokat leszámítva többnyire 900Ft. (MInden eltérő esetben a termék leírása alatt megtalálható.) Akkor is, ha egyszerre több terméket vásárolsz. Ajánlottan, biztonságos, dobozos csomagolásban érkeznek. Hozzáadott tételek együttes vásárlása esetén plusz szállítási költség nem merül fel.

Sokkal kedvezőbb azonban a Foxpost csomagautomatán történő termékátvétel. (Legtöbb bevásárlóközpontban megtalálható már!) Így mindössze 800Ft a szállítási költség és rugalmasan felvehető. A csomag automatán történő átvételéhez a megrendelésben megadott telefonszámra érkezik a kinyitáshoz szükséges számkód SMS-ben. (Ha szükség van rá, szívesen segítek.)
A feladást követően 1-2 napon belül érkezik meg a termék.
Mindössze azt kell kiválasztanod és megüzenned, melyik automatán szeretnéd átvenni a csomagot. Az alábbi link segít:

https://www.foxpost.hu/csomagautomata-kereso/

Milyen garanciát kínálok? Mivel a monitor olykor csalóka lehet, így a virtuális vásárlás talán elbizonytalanít. Ám ha bármilyen okból (pl. nem tökéletesen azt az ekrü árnyalatot szeretnéd) nem lennél 100%-osan elégedett, csupán vissza kell küldened a terméket (ugyanolyan állapotban és ugyanolyan biztonságos csomagolásban), én pedig visszautalom az árát (a postaköltséget leszámítva) -vagy megbeszélhetjük a változtatást is. Így nincs vesztenivalód. :) A csomagautomatán történő visszaküldés 14 napon át ingyenes!

Amennyiben eltér a számlázási cím a szállítási címtől, kérlek, a legrövidebb időn belül jelezd! (Köszönöm)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 800 Ft 1 800 Ft
Foxpost csomagautomata 900 Ft 900 Ft

Barack rózsa - kitűző/hajcsat alkotója: gemma

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: