3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu 3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu
3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu 3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu
3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu
3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu
3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu 3db LEVENDULA  BAGOLY 100% levendulával töltve -  - Meska.hu
Gyapjúfilcből kizárólag kézzel varrtam, majd saját termesztésű szárított levendulavirággal töltöttem ezeket az édes baglyocskákat. Mérete:6cm széles, 6,5cm magas, akasztója:7cm-es organza szalag. A levendula közismert hatásai: nyugtató, alvást segítő, és a molyokat is távol tartja. Akaszthatod a ruhásszekrénybe, spázba, de lehet a lakás dísze, vagy az autó illatosítója. Ha nem érzed olyan intenzívnek az illatát, bátran morzsolgasd meg a baglyocskát, és újra felszabadulnak a levendula illatanyagai. ILLATÁT ÉVEKIG MEGŐRZI! Az ár 3db baglyocskára vonatkozik, de ha többet, vagy kevesebbet, esetleg más színben szeretnéd, ÍRJ BELSŐ ÜZENETET!
Összetevők

gyapjúfilc, pamut hímzőfonal, organza szalag, levendula


Ára

/ 3 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

hímzés, varrás


Jellemző
levendula

Színek

beige, zöld


Termékkód

3677296


Eladó

Rózsahegyiné Bőte Mónika , 6500 Baja, Fehérló utca 33.

Kedves Vásárlóim!

A termékeket postai úton, ajánlott levélként vagy csomagként, vagy csomagautomatába tudom küldeni előre utalás után, de minden esetben e-mailben vegyük fel a kapcsolatot a félreértések elkerülése végett!

Személyes átvételre jelenleg nincs lehetőség. Ezt csak abban az esetben válassza, amennyiben több terméket vásárol és/vagy nem biztos a postázás módjában. Ezt később e-mailben megbeszéljük.

Itt találod a hozzád legközelebb eső csomagautomatát: https://www.posta.hu/szolgaltatasok/szolgaltataskereso?types=postamachine




Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Bács-Kiskun megye)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 350 Ft 2 370 Ft
Postai küldemény házhoz szállítással előre fizetéssel
2 370 Ft 2 370 Ft
Postán maradó ajánlott küldemény előre fizetéssel
1 350 Ft 1 350 Ft
Csomagautomatába előre fizetéssel (Magyar Posta)
1 295 Ft 1 295 Ft

Készítette

rozsamoni

rozsamoni

Szívvel-lélekkel és kézzel készült termékek

5 (604)

rozsamoni boltja  ›

Róla mondták

“Második alkalommal vásároltam Mónikától, amit most sem bántam meg. Ez a két textil tároló bájos és hasznos kelléke lett a nemrég született kislányunk babaszobájának: egyikbe pelusok, másikba pedig babaápoláshoz szükséges apróságok kerültek. Az eladó ugyanolyan kedves és gyors, mint az előző alkalommal is volt. Öröm volt újra tőle vásárolni, köszönjük! :-) Ajánlom nyugodt szívvel!”

evus94 evus94

Egyedi rendeléseket is vállal

rozsamoni további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek