Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Oázis - jáspis réz nyaklánc

Oázis - jáspis réz nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Különleges jáspis kőből készült ez a nyaklánc, mutatós keretben igazán figyelem felhívó
Antikoltam, políroztam. Fekete bőr lánccal küldöm.

Medál mérete 4 cm
Lánc mérete: 45 cm

Oázis - jáspis réz nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Mandaladrotekszer
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

ajándék nekik

termékkód
2852961

feltöltve
2017. június 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Oázis - jáspis réz nyaklánc szállítása

Az ékszereket ajánlott elsőbbségi küldeményként adom fel, a vételár kiegyenlítése után.
Személyes átvétel is lehetséges Jászberényben, egyeztetett időpontban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Oázis - jáspis réz nyaklánc alkotója: Mandaladrotekszer

Mandaladrotekszer Szinte kislány korom óta foglalkozom mindenfajta kézimunkával, amit még a nagymamám szerettetett meg velem.
7 éve már, hogy a drótékszer készítés lett a legújabb szerelmem. Szinte nincs olyan nap, hogy ne foglalkoznék ezzel. Eleinte, hogy kipróbáljam magam, most pedig már az alkotás öröme éltet és, hogy maradandót alkossak másoknak is.
2014-től végzett fémműves vagyok, így ezüstből készített ékszereim közül is válogathattok.

Ékszerek tisztításáról:

Ezüst és réz ékszereimet általában antikolom is, de a réz általános tulajdonsága, hogy színe sötétedik, az ezüst pedig feketedik, hogy újra csillogó és fényes legyen egyrészt egy ecetes puha áttörlés is segíthet, ha világosítani szeretné akkor 00-as finom acélgyapottal lehet újjá varázsolni. Tisztíthatjuk fém tisztító szerekkel is a használati útmutató szerint (Sidol), ügyelve hogy a szer az ásványt ne érje.
Ezüst, ezüstözött ékszerdrótból készült ékszereket érdemes műanyag tasakban tartani, úgy tovább fényes marad, de egy mosogatószeres fürdő és puha áttörlés segít fényessé varázsolni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek