Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rusztikus kedvenc maratott gitár pengető - vörösréz gitár pengető - fiúknak is

Rusztikus kedvenc maratott gitár pengető - vörösréz gitár pengető - fiúknak is leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Rusztikus kedvenc gitár pengető,
ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék a fiúknak (de a lányok is szeretik).

Kézzel készítem ezt a medált, 1 mm -es vörösrézlemezből kézzel fűrészeltem, saját egyedi mintát terveztem hozzá, és marattam ki belőle, és gondosan csiszoltam, hogy sima legyen és antikoltam.
Elkészítési idő 3-5 nap.

A medál, mellé egy igényes bőrszíj jellegű láncot is adok. A készlettől függően de általában fonott láncot, az jól illik hozzá.

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 30 mm, Hossz: 33mm

Rusztikus kedvenc maratott gitár pengető - vörösréz gitár pengető - fiúknak is jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyag

színek

termékkód
2967339

feltöltve
2017. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rusztikus kedvenc maratott gitár pengető - vörösréz gitár pengető - fiúknak is szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 675 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 605 Ft 705 Ft

Rusztikus kedvenc maratott gitár pengető - vörösréz gitár pengető - fiúknak is alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: