Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mandala kép- "Passion "- szenvedély, mandala

Mandala kép- "Passion "- szenvedély, mandala leírása

késztermék, azonnal szállítható

"Passion "- szenvedély, mandala

Mandala festmények

A mandala egy szanszkrit szó, melynek jelentése, kör, korong. A teljességet és a tökéletességet jelképezik.

Eredetét tekintve leginkább a buddhista tibeti és indiai kultúrához köthető, ahol ma is, évezredek óta használják meditációs technikákhoz, gyakorlatokhoz. A jógik elmélyedést segítő különféle eszközöket használnak, melyekre támaszkodva szilárdan tarthatják tudatukat meditációjuk tárgyán.

Persze az általunk, "civilek" által rajzolt, festett mandalák igazából nem is mandalák, legalábbis az eredeti koncepciónak nem igazán felelnek meg, de szerintem ez nem akadályoz meg bennünket abban, hogy gyönyörködjünk, elmélyüljünk nézegetésük közben. Még több "haszna" van, ha magunk rajzoljuk, mert bárhogy is csináljuk,
mindenképpen segít az ellazulásban és a koncentráció javításában. Gyerekeknek is ajánlott olyankor, amikor nehezen megy a koncentráció.

Én is sok "mandalát" rajzoltam már, szinte mindet úgy, hogy elő sem rajzoltam, csak elindultam középen és lett, ami lett. Így a legjobb szerintem. :)

Nem tökéletesek, mert szabad kézzel rajzolom őket, és nem tudok hozzá jelentést társítani, mert ahelyett, hogy én mondanám meg, hogy mit jelent, inkább találd meg magad, hogy számodra mit jelent, miben segíthet.

A mandala színeinek is jelentősége van, mind mást szimbolizál. Mivel ezen a mandalán nagyon sok szín van, nem tudok kiválasztani egy jelentést sem, ezt is rád bízom :P

Ez egy dekorációs festmény, ami jól mutat, csak annyit szeretnék elérni vele, hogy jókedvre derítsen, vagy akár azt, hogy nézegetésével ellazulj. Ahogy jól esik :)

méret: 20x20 cm

hobbi festékkel feszített vászonra készült. Keret nem szükséges hozzá. Körben a szélei is festve vannak. Egy szög vagy csavar a falba és már mehet is fel :)

Mandala kép- "Passion "- szenvedély, mandala jellemzői

kézműves termék, készítette: Szaszi
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
2895945

feltöltve
2017. augusztus 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mandala kép- "Passion "- szenvedély, mandala szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 400 Ft 1 400 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft

Mandala kép- "Passion "- szenvedély, mandala alkotója: Szaszi

Szaszi Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok !

Szabó Szilvi vagyok
Itt a hobbimból kézzel készített -kreatív dolgaimat láthatjátok- .
Jó nézelődést!

Nagyon szeretem a színeket, a formákat a és megpróbálom összhangba hozni őket.
A Természetből vett motívumokat próbálom alkalmazni a díszítésben,
Sokféle technika érdekel, nem tudok egy irányba elindulni mert mindenre kíváncsi vagyok.

Fontosnak tartom az egyszerűséget, szeretem a népies motívumokat, és ezeknek a mai modern világba való alkalmazását.

Postázással kapcsolatos tudnivalók:

Csomagolási költség nincs, az ingyenes!:)
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.(A termékeknél feltüntetett szállítási díj csak tájékoztató jellegű.) A leveleket, csomagokat ajánlottan adom fel, igény szerint elsőbbségivel. Javaslom az átutalásos fizetést, amennyiben lehetséges, mert a postai utánvéttel kéred az drágább.

Személyes átvétel a Déli környékén vagy a piros metró vonalán lehetséges, esetleg nagyobb csomópontokban:)Blaha Lujza Tér, Deák tér, Boráros tér, Móricz Zsigmond körtér....
Megbeszélés szerint.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek